IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Šunų veterinarinis maistas

Veterinariniai pašarai yra specialus maistas, kuris buvo sukurtas specialiai atsižvelgiant į jūsų šuns sveikatos problemas ar specialius reikalavimus (pvz., nėštumą). Pašarų kūrimo specialistai kruopščiai apskaičiavo maistinių medžiagų kiekį ir tipą, kurie turėtų būti jame (dėl ligos, nėštumo ar sveikimo atskirų komponentų poreikis yra skirtingas - veterinariniai maisto produktai atsižvelgia į tai, suderindami geriausią įmanomą sudėtį), tik tam, kad padėtų jūsų augintinio organizmui.

 

Specialiai pritaikyta sudėtis yra viena iš priežasčių, kodėl neturėtumėte duoti tokio maisto savarankiškai. Kokia bus tobula mityba sergančiam augintiniui, šveikam šuniui toks maistas sukels sveikatos sutrikimų. Savo ruožtu, jei nuo diabeto kenčiančiam šuniui bus suteiktas maistas šunims, turintiems viršsvorio, tai gali padaryti daugiau žalos nei naudos ir sukelti, pavyzdžiui, trūkumų. Todėl prisiminkime - mes renkamės ir naudojame veterinarinius maisto produktus pagal veterinaro rekomendacijas.

Todėl atsiminkite - veterinariniai maisto produktai parenkami ir naudojami laikantis veterinarijos gydytojo rekomendacijų.

Mūsų parduotuvėje siūlomas platus specializuoto maisto asortimentas, be kita ko, skirtas šunims:

- kenčiantys nuo maisto alergijos,

- su virškinimo trakto problemomis,

- sergant inkstų ir šlapimo takų ligomis,

- sergant žarnyno ligomis,

- po sterilizacijos,

- turint antsvorio ar nutukimo problemą,

- kenčiantiems nuo diabeto,

- sveikimo metu,

- su dermatologinėmis problemomis,

- su širdies nepakankamumu,

- su sąnarių ligomis,

- nėščioms kalėms ir šuniukams.

Veterinarinio maisto laikymas

Norint prailginti maisto šviežumą ir užtikrinti, kad jūsų šuo galėtų mėgautis šviežių skoniu, verta prisiminti apie tinkamą laikymąĮsitikinkite, kad jis stovi tamsioje ir sausoje vietoje. Šuo turi turėti nuolatinę prieigą prie gėlo vandens kambario temperatūroje.

1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7