30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Šepečiai ir šukos šunims

Šuniui šepetys yra labai svarbus - tai leidžia atsikratyti negyvų plaukų, iššukuoti raizginius ir pamasažuoti pūkuotuko odą, o tai leidžia atsikratyti negyvos odos ląstelių ir netgi stimuliuoja plaukų augimą.
Šukuoti reikia pradėti buo 2 mėnesių amžiaus. Kodėl taip anksti? Duoti šuniui laiko priprasti prie šukavimo. Kai šuo jau pripranta, šukavimas tampa maloniu ritualu, ypač kartu su pagyrimu ir glostymu.

 

Kaip išsirinkti tinkamą šuns šepetį ar šukas?

Platus šepečių pasirinkimas gali sukelti galvos skausmą, todėl čia yra šiek tiek daugiau informacijos apie šepečių rūšis ir tai, kuris iš jų bus tinkamas jūsų šuniui.Mes išskiriame šiuos šepečių tipus:

  • plaukų šepečiai - jei nežinote, kokį šepetį rinktis, šeriai bus universaliausi. Tai tiks praktiškai su bet kokio tipo kailiu. Renkantis verta vadovautis principu, kad kuo tankesnis ir ilgesnis kailis, tuo plonesni ir ilgesni šeriai turi būti, kad per daug nesusiveltų šuns plaukai ir nesukeltų skausmo. Plaukų šepečiai dažniausiai gaminami iš natūralių šerių, todėl jie yra brangesni nei dauguma šepečių, o jų apdirbimo kokybė yra tokia aukšta, kad tai produktas, kuris tarnaus metų metus.
  • Šepečiai su plastikiniais šereliais - idealūs stimuliuojant kraujotaką ir masažą. Tačiau reikia pasirūpinti, kad jie būtų ovalūs, kad šepečiu nesužeistų šuns.
  • Šepečiai su natūraliais ir variniais šeriais - tai šerių ir natūralių šerių derinys. Dažniausiai yra ovalo formos. Turite įsitikinti, kad šeriai yra standūs ir nėra labai spaudžiami. Priešingu atveju šepetys neatliks savo funkcijos. Jie rekomenduojami kailiui blizginti ir negyviems plaukams pašalinti.
  • Šukos - tai puikus įrankis šukavimo pradžiai. Jomis galite sušukuoti kailį. Galite rasti dviejų tipų šukas, kurios padės išpainioti raizginius, ir tankiai dantytas šukas, kurios praverčia šėrimosi laikotarpiu ar valant blusas.
  • Akytos šukos - mes galime rasti akytas šukas, pagamintas iš įvairių medžiagų: metalo ar gumos. Guminės puikiai tinka šukuoti kalį ir pašalinti negyvus plaukus, taip pat pašalinti nešvarumus nuo kailio. Metalinės puikiai tinka kruopščiai šukuoti ilgus ir garbanotus plaukus.
  • Trimeris - dažniausiai naudojama šiurkščiaplaukių šunų kailiui prižiūrėti, kurie gausiai nesišeria ir negyvi plaukai savaime nenukrenta, pvz., terjeruose. Trimeris iššukuoja negyvus plaukus, palikdama tik sveikus, todėl kailis vėl gražus ir blizgus.
  • Furminatorius - idealiai tinka pašalinti apatinį kailį. Su jo pagalba galite atsikratyti net 2/3 pavilnio, todėl šuns kailis yra sveikesnis ir blizgesnis, o pats šepetys yra mažiau varginantis.