30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Antsnukiai

Antsnukis yra privalomas šuns aksesuaras, kurį turėtų atsiminti kiekvienas šeimininkas.

Jis reikalingas vaikštant viešoje vietoje ir vežant šunį viešuoju transportu. Dėka tinkamo modelio pasirinkimo, jūs suteiksite augintiniui laisvę kvėpuoti ir judėti.

Antsnukis siejamas su pavojingomis laikomomis veislėmis, tačiau tai netiesa. Nepaisant mūsų šuns veislės ir polinkio, verta imtis atsargumo priemonių.

 

 

Kokie yra antsnukių tipai?

Antsnukiai yra:

  • Metaliniai - kaip ir metalinių apykaklių atveju, juos lengviausia išlaikyti švarius ir patvarius. Jei bijome, kad šuns judesiai bus riboti, galime saugiai pasirinkti tokį, kuriame yra daug vietos snukiui, ir šuo gali laisvai atverti burną. Metaliniai antsnukiai yra labai populiarūs ir naudojami, pavyzdžiui, policijoje. Trūkumas gali būti jų svoris.
  • Odiniai - skirtingai nei metaliniai, sunkiau išlaikyti švarą, ypač kai lyja lietus arba mūsų šuo mėgaujasi purve.
    Didžiulis pliusas yra tas, kad jis yra lengvas ir patogus dėvėti.
  • Plasmasiniai, pvz., pagamintas iš plastiko. Jie sujungia du didelius odinių ir metalinių antsnukių privalumus - jie yra lengvi ir lengvai valomi. Trūkumas yra jų patvarumas.
  • Medžiaginiai - turėtų būti naudojama tik vizitams pas veterinarą. Medžiaginiai antsnukiai apsunkina šuns kvėpavimą, matome, kad šuo dūsuoja. Karštu metu jis tampa tikrai pavojingas - gali baigtis deguonies trūkumu ir šuo praras sąmonę.
  • Fiziologiniai - puikiai tinka mūsų augintinio burnos formai. Tai taip pat patogu naudoti. Jis pagamintas iš metalo arba aukštos kokybės plastiko. Tai puikus sprendimas treniruotėms, nes galite lengvai maitinti savo pūkuotuką skanėstais. Jis taip pat gali gerti vandenį ir laisvai kvėpuoti. Taip pat nėra pavojaus subraižyti subtilių paviršių, kaip dažnai būna su metaliniu snukiu.

 

 

Kaip pasirinkti antsnukio dydį?

Tinkamai parinktas antsnukis turi palikti vietos nosiai ir neuždengti akių. Jei bandysime priderinti antsnukį prie vis dar augančio šuns, atminkite, kad neabejotinai jums reikės įsigyti naują dydį.

 

 

Kaip įpratinti šunį nešioti antsnukį?

Geriausia pradėti nuo šuniuko, kad vėliau tai šuniui nebūtų didelis stresas. Galite sujungti antsnukį su skanėstų suteikimu, kad antsnukis turėtų teigiamą asociaciją.

 

REKOMENDUOJAMI STRAIPSNIAI: