30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Šunų pavadėliai

Pavadėliai yra nepakeičiamas elementas, kai turite šunį. Kiekvienas globėjas su augintiniu žino, kaip svarbu ir, svarbiausia, patogu lengvai vedžioti šunį pasivaikščiojimų metu. Norėdamas pasirinkti tinkamą modelį, globėjas gali pasirinkti iš: nailono, odos ar grandininių pavadėlių. Taip pat svarbu pritaikyti pavadėlio ilgį ir metodą, atsižvelgiant į pasivaikščiojimų tipą, taigi, atsižvelgiant į tai, kur dažniausiai einate su šunimi, galite pasirinkti automatinį ilgą ar trumpą pavadėlį arba klasikinį pavadėlį, kuris nevyniojamas.

 

 

Koks pavadėlis šuniui?

Prieš perkant tinkamą pavadėlį, verta šiek tiek susipažinti su tema ir susipažinti su galimybėmis, kurias mums šiuo metu siūlo gamintojai, kad galėtumėte išsirinkti geriausią pavadėlį savo šuniui.

Nailoniniai pavadėliai yra labai patvarūs. Jie yra labiausiai paplitęs šunų laikytojų pasirinkimas pastaruoju metu. Praktiški ir estetiški, be to, vedžiodami šunį jie netrina rankų. Dauguma jų yra prieinami. Dažnai galite rasti išskirtinių gaminių - siuvinėtų ir sukurtų rankomis.

Grandininiai arba plieniniai pavadėliai yra stipriausias pavadžio tipas. Labai sunku suplėšyti ar sunaikinti. Klasikinė ir neįkyri išvaizda, tačiau jie gali sukelti įbrėžimus ir nėra labai lankstūs - juos sunkiau valdyti.

Odiniai šunų pavadėliai - priklausomai nuo to, kaip jie gaminami, ar jie yra natūralūs, ar dirbtiniai, bus daugiau ar mažiau subtilūs. Jie malonūs liesti ir gražiai atrodo. Dažniau spaudžiant ir naudojant, ant jų gali pradėti atsirasti įtrūkimai, dėl kurių gali plyšti.

Audinys: medvilniniai arba šiurkščiavilnių virvelių pavadėliai yra mažiausiai paplitę. Jų neabejotinas pranašumas yra natūralumas. Šie ekologiški pavadėliai yra labai lengvai valdomi, judrūs ir patvarūs bei tuo pačiu švelnūs laikyti rankose.

 

 

Pavadėlio forma - t. y. virvinis ar juostinis pavadėlis?

Šuns pavadėlio pasiūlyme taip pat galite pamatyti skirstymą į juostinius ar virvelinius pavadėlius. Juostiniai pavadėliai yra platesni, bet plonesni nei virveliniai. Virveliniai turi apvalų skerspjūvį.

 

 

Funkcionalūs pavadėliai šuniui - pavadėliai bėgimui ir treniruotėms

Be to, dėl šuns pavadėlio tinkamumo naudoti galime skirstyti:

Bėgimo pavadėliai skirti nuosekliam ir patogiam šuns bėgimui su šeimininku, išlaikant maksimalų saugumą. Tokie pavadėliai turi specialius tvirtinimo elementus ir apsaugą. Jie yra gana trumpi, bet stori ir pagaminti iš tvirtos medžiagos. Daugumos bėgimo pavadėlių ilgis yra reguliuojamas, kad jie būtų tinkamiausi. Kai kurie modeliai taip pat tinka važiuoti dviračiu kartu.

Treniruočių pavadėliai gali būti puiki pagalba dresuojant bet kokio amžiaus šunis, net šuniukus. Jie bus ypač naudingi praktikuojant iškvietimą ar paklusnų ėjimą. Treniruočių pavadėliai paprastai būna labai ilgi ir gana ploni.

Paruodų ringo - ploni pavadėliai, sukurti specialiai parodose dalyvaujantiems šunims. Maži, bet patvarūs pavadėliai yra lengvi ir subtilūs, nes negali užgožti ar iškreipti šuns silueto.

Vienas iš svarbiausių kriterijų, į kurį reikia atsižvelgti perkant naują šuns pavadį, yra jo ilgis. Klasikiniai modeliai neturi išskleidimo funkcijos, jų ilgį galima pakeisti tik jį sukabinus. Automatiniai diržai yra įtraukiami ir paprastai labai ilgi. Jie turi galimybę sustabdyti išsiskleidimą pasirinktame ilgyje, o paskui dar labiau atrišti ar susukti pavadėlį. „Flexi“ šunų pavadėliai šiuo metu yra didžiausia jėga, ypač kai kalbama apie automatinius pavadėlius dideliems šunims. Jie taip pat turi platų pavadėlių asortimentą mažiems šunims.

 

 

Taip pat rudenį ir žiemą šunims yra labai paklausūs atspindintys pavadėliai. Jie pagerina keturkojų matomumą ir padidina jų saugumą.

Dėl labai didelio šuns pavadėlio naudojimo dažnai rekomenduojama rinktis kelis modelius. Net ir geriausias bei stipriausias pavadėlis tam tikru momentu bus sugadintas veikiant laikui ir didelei tempimo jėgai. Turėdami kelis atsarginius daiktus sumažinsite riziką, kad globėjas vieną dieną negalės išvesti augintinio pasivaikščioti. Be to, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir tai, kaip jūs einate su savo šunimi, verta aprūpinti jį pavadėliais, tinkamais laiko praleidimo lauke būdui.

1 2 3 4
1 2 3 4