30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Šunų nešiojimo krepšiai

Transportavimo krepšys šuniui yra išradimas, naudingas daugelyje situacijų. Jį galite naudoti ilgoje kelionėje, dviračiu, apsipirkdami arba kai jūsų augintinį reikia nuvesti pas veterinarą. Renkantis šunų krepšį pirmiausia turėtumėte vadovautis savo augintinio patogumu ir saugumu.
Šunys mėgsta vaikščioti ir noriai seka savo globėją, todėl jų nešiojimas gali atrodyti nepagrįstas. Tačiau kartais jūsų augintinį tenka gabenti dideliu atstumu, užtikrinant jam tinkamą kelionės komfortą ir saugumą. Dideliems gyvūnams vienintelis sprendimas yra narvas. Mažus, sveriančius ne daugiau kaip 8–12 kg, keturkojus galima gabenti taip, kad būtų užtikrintas geresnis kontaktas su globėju ir galimybė stebėti aplinką - specialiai šuniui skirtame kelioniniame krepšyje.

 

 

Kokiose situacijose naudingas šuns krepšys?

Šuns krepšys naudojamas jį gabenti iš vietos į vietą, kai gyvūnas neturėtų ar negali judėti savarankiškai. Tokios situacijos apima, pavyzdžiui:

  • greitas ėjimas ar važiavimas dviračiu,
  • augintinio vežimas viešuoju transportu,
  • keliavimas automobiliu, traukiniu ar lėktuvu,
  • sergančio ar silpno šuns gabenimas po operacijos,
  • pasivaikščiojimas su šuniuku karantino laikotarpiu.

Kam skirtas šunų gabenimo krepšys?

Krepšys paprastai yra puikus prieglobstis šunims, bijantiems keliauti. Tai erdvė, kurioje gali pasislėpti likdami šalia globėjo. Šuns dviračio krepšys yra puiki idėja pasivažinėjimui kartu, kurio metu mažam gyvūnui sunku neatsilikti nuo žmogaus. Keliaujant tramvajumi, geriau nelaikyti  jorko ar ših tzu ant pavadžio, kad žmonės ant jo neužliptų. Rūpindamiesi bendrakeleivių patogumu, turėtumėte paimti savo augintinį į rankas. Esant tokiai situacijai, gabenimas krepšyje yra patogesnis sprendimas savininkui ir augintiniui. Saugumo sumetimais šunys neturėtų būti gabenami automobilyje, išskyrus užtikrinant saugumą. Ypač rizikinga važiuoti su mažais keturkojais, kurie gali kelti rimtą grėsmę, pavyzdžiui, žengdami po stabdžio pedalu. Čia taip pat visas problemas gali išspręsti užsegamas šunų krepšys. Toks aksesuaras taip pat yra būtinas, kai sergantį gyvūną reikia nuvesti pas veterinarą arba kai kelių savaičių smalsus šuniukas dėl infekcijos rizikos dar neišeina pasivaikščioti - krepšyjejis gali saugiai apžiūrėti pasaulį.

Kokias savybes turėtų turėti šuns krepšys?

Šunų nešiojimo krepšys pirmiausia turi būti jam patogus ir saugus. Gyvūnas jaučiasi patogiai krepšyje, kuris yra pakankamai didelis, kad galėtų laisvai pasisukti ir patogiai atsigulti. Tuo pačiu metu krepšys neturi būti per erdvus, kad transportuodamas šuo jame neslystų. Turėtumėte pasirinkti modelius su standžiu, neslystančiu dugnu, į kurį jūsų augintinis nesugrius. Kad šuniui būtų patogu, krepšyje turėtų būti ventiliacijos angos, užtikrinančios oro cirkuliaciją, ir langas, pro kurį gyvūnas gali žiūrėti ir stebėti aplinką.

 

Renkantis krepšį šuniui, taip pat verta atsižvelgti į globėjo patogumą. Krepšys turėtų būti pagamintas iš lengvai valomos medžiagos (pvz., poliesterio). Viduje turi būti užsegimas, pritvirtintas prie augintinio antkaklio, neleidžiantis netikėtai iššokti iš krepšio. Dėl plačių dirželių lengviau nešti kelių kilogramų svorį. Jei naminiai gyvūnai sveria daugiau nei 8 kg, tinkamas sprendimas gali būti šunų krepšys ant ratų su reguliuojama rankena. Šunų aksesuarų modeliai su kišenėmis yra praktiški. Taip pat svarbu, kad jie turėtų sagtis, kuriomis laikiklį galima tvirtai pritvirtinti prie automobilio diržų ar prie dviračio vairo.