30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Sausas šunų maistas

Tinkamo maisto parinkimas šunims yra vienas iš svarbiausių ir rimčiausių sprendimų, kurį priima augintinio šeiminikas. Maistas paveikia daugelį augintinio aspektų. Tai padės užtikrinti sveikatą ir gerovę daugeliui metų, bei naudotis šuns gyvenimo išsaugojimu kiekviename etape - nuo junior iki vyresnysis. Kiekvienas šuo turi skirtingus mitybos reikalavimus, turi skirtingą veiklos lygį ir kitą energijos dozę. Neprisitaikymas prie maisto reikalavimų gali sukelti vitaminų trūkumą, vidaus organų problemas susijusias su virškinimu ar pernelyg didelį / mažą kūno svorį. Taigi, koks yra geriausias sausas šunų maistas? Pirmiausia, geras pasirinkimas.

 

Šiuo metu yra daugybė sauso maisto šunims pasiūlymų. Kiekvienas globėjas gali rasti produktą, kuris atitiktų jo ir šuns lūkesčius bei pageidavimus. Gamintojai suasmenino ir labai detaliai suskirstė skyrius.

Galima įsigyti sauso maisto:

- pagal šuns amžių ( maistas šuniukams, suaugusiems šunims, senjorams)

- įvairios veiklos (dirbantys šunys, mažo aktyvumo ar labai didelis, ir pan)

- su skirtingomis sveikatos problemomis (alergijos, pvz. maisto ar odos netoleravimas, pvz grūdai, nutukimas, inkstų ligos, kepenų ligos ir t.t.)

- po įvairių gydymų (kastracija, sveikimas ir t.t.)

Tarp sauso maisto taip pat yra vaistų grupės - pašarų veterinarijos rekomendavo veterinarai ir jų naudojimas naminių gyvūnų gydymui. Tačiau, tai yra maistas labiausiai nurodyta ir rekomenduojamas individui. Jis neturėtų būti naudojami vieni, be veterinarijos gydytojo priežiūros

 

Bet kas yra sausas maistas ir kaip jis susidaro

Sausas maistas yra labai praktiškas ir patogus sprendimas užimtiems šunų globėjams. Šie maisto produktai yra visiškai subalansuoti, įvairūs ir skanūs užpilai yra susilieję maistinių medžiagų. Sausas maistas visų pirma yra ilgalaikis šunų maistas ir paprastas dozavimo. Didžiausias maisto maišo gali pakakti net keliems mėnesiams. Sausas maistas lėtai skyla, o tinkamai saugojamas ir sandariai laikomas visada suteikia vertingos aromatinės ir maistinės vertės. Laikyti sausą maistą nereikia šaldytuve ar specialiose pakuotėse. Vienvietis traškus mėgstamiausias šunų maistas taip pat gali būti teikiamas kaip prizas arba mokymo skatinimo priemonė.

Formavimo procesas tokio maisto atliekamas naudojant ekstruzijos technologiją. Iš pradžių visi sausi ingredientai yra kruopščiai sumalti, tada sumaišyti su šlapiais produktais aukštoje temperatūroje. Ekstruderis yra suspaudžiamas aukšto slėgio pašarų voleliu ir supjaustomas į atitinkamos formos granules. Viskas, kas liko dabar, yra maisto džiovinimas ir aušinimas. Paskutinis etapas apima traškučių padengimą skonio danga.Didelis grūdų ir angliavandenių kiekis reikalingas paruoštam maistui, turinčiam tam tikrą formą, kietumą ir laikantis ribų. Jie suteikia masei plastiškumo

Tokio sauso pašaro gamybos metu vyksta dehidracija. Todėl jie turi tik apie 10% vandens.

Kaip pasirinkti geriausią sausą maistą šunims

Idealų šuns maistą, turėtų sudaryti daugiau ar mažiau 85% gyvulinės kilmės (50% mėsos, 20% subproduktų, 15% kaulo), o 15% daržovių (10% produktų daržovės, vaisiai 5%). Gamintojai sausam pašaru išunims naudoja džiovintą mėsą, ar šviežią. Išdžiovintos mėsos turinys gali būti nuo 20 iki 40%, o šviežios jau 70% (atitinka maždaug 25% džiovinto.)

Įvairūs maisto praturtinimo priedai pagerina jo skon. Globėjas gali pasirinkti iš daugybės pašaruose dominuojančių baltymų - sudėtingų, pavyzdžiui: elnienos, stručio, fazano, tokių plačiai prieinamų, pvz., Paukštienos, jautienos, kiaulienos; vaisiai, pvz., obuoliai, bananai, avietės, braškės, mėlynės, spanguolės; daržovės, pvz., runkeliai, šparagai, kopūstai, morkos; ar žolelių.

Rinkdamiesi atkreipkite dėmesį į pašarų sudėtį, ji turėtų būti kuo trumpesnė ir paprastesnė. Rekomenduojama vengti javų (arba kiek įmanoma mažiau) ir kuo mažiau aprūpinti angliavandeniais šunis. Šunų maiste turi būti Omega-3 ir Omega-6 nesočiųjų riebalų rūgščių ir vitaminų, kurie yra būtini tinkamam organizmo funkcionavimui. Mikroelementai, mikroelementai ir abrazyvai yra kiti svarbūs mitybos elementai. Geras maistas neturėtų turėti jokių konservantų, dažančių ar kvapnių priedų

Verta paminėti, kad šuns virškinimo sistema yra pritaikyta šerti maistu, kuriame gausu daugiausia gyvūninių baltymų, o paskui - gyvulinių riebalų. Tokias medžiagas jie lengviausiai pasisavina ir naudoja. Maistas, kuriame yra didžiausias gyvulinių baltymų procentas, suteikia šuniui pilnumo ir mitybos jausmą. Todėl ilgainiui jie yra efektyvesni ir ekonomiškesni. Turėdamas žemos kokybės maistą augintinis jausis alkanas ir nuolatos norėsis potraukio, padidės jėgos, todėl prie žmonių stalų vyksta turto prievartavimo testai.

Sauso maisto gamintojai ant pakuotės pateikia šėrimo rekomendacijas. Tai yra svarbi informacija, atsižvelgiant į tikslinę šunų grupę ir visas vertes, kurias turi maistas. Reikėtų nepamiršti, kad kiekvienas šuo yra skirtingas ir skirtingai reaguos į maistą. Globėjas geriausiai pažįsta savo šunį, jis turėtų atidžiai stebėti jo savijautą ir būklę, tada atitinkamai sureguliuoti maisto kiekį. Gamintojo pateiktas porcijas galima pakoreguoti pagal jūsų keturkojo poreikį, paprastai ją sumažinant arba padidinant 10-20%

Neverta versti šuns valgyti patiekalo, kuris jam tiesiog nepatinka, ir tarp tokio plataus siūlomų pasiūlymų ieškoti ir išsirinkti sau tinkamiausią. Pasireiškus alerginėms reakcijoms, netolerancijai, defekacijos problemoms ar staiga pasikeitus apetitui, atsiradusiems keičiant maistą, būtina pasikonsultuoti su veterinaru, o paskui pakeisti maistą.

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8
... 26
-70%
JOSERA Dog Festival 15 kg

**** *

47.30 Kokybės Garantija
159.89
-69%
Royal Canin mini Adult 8 kg

**** *

46.40 Perkamiausia Prekė
149.00
-71%
Josera Dog Kids 15 kg

**** *

45.50
154.80
-70%
JOSERA Dog Balance 15kg

**** *

44.40
149.80
1 2 3 4 5 6 7 8
... 26