30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Šunų kailio šukos

Pasivaikščioję po butą susimąstote, iš kur kiekviename kampelyje yra tiek daug plaukų? Ar jums rūpi, kaip geriausia būtų pašalinti? Mūsų pasiūlyme yra įranga, palengvinanti plaukų surinkimą ir pašalinimą iš visų buitinių prietaisų ir baldų. Galite rinktis iš pirštinių, šepečių ir volelių. Tik kurią priemonę pasirinkti? O kas veiks geriausiai?

 

Kokios priemonės padės mums kovoti su plaukų pašalinimu iš baldų?

- Pirštinė kailiui - universali įranga, kurią kiekvienas naminių gyvūnėlių savininkas turėtų turėti namuose. Tai puikiai pasitarnaus renkant plaukus iš baldų, taip pat valant šuns kailį po šukavimo. Patogios ir ergonomiškos pirštinės ar šepečiai su rankena yra patogūs laikyti ir lengvi. Darbinis paviršius dažniausiai pagamintas iš gumos. Ši medžiaga yra šiek tiek lipni ir labai gerai surenka plaukus. Geriausiai ji pašalina plaukus nuo audinių, todėl yra neįkainojama valant sofas, fotelius, apmušalus ir pan. Su šia įranga taip pat galite išvalyti kitus paviršius, pavyzdžiui, grindis ar stalus. Tokios pirštinės gali tvarkyti bet kokio tipo kailį ir bet kokį jo ilgį.

Volelis plaukams rinkti - gyvūnų savininkų žinomas ir mėgstamas ritinėlis jau daugelį metų sėkmingai naudojamas drabužių valymui. Voleliuose yra keičiami įdėklai su lipniais popieriais, kurie atsikabina, kai jie yra pilni plaukų. Voleliai yra lengvi ir maži, juos galima paslėpti krepšyje ar kuprinėje ir bet kokioje situacijoje galite mėgautis švariais audiniais. Tačiau tokie voleliai geriausiai gaudo trumpesnius ir minkštesnius plaukus, todėl juos rekomenduojama naudoti trumpaplaukių šunų šeimininkams. Voleliai gerai valo drabužius, galbūt apmušalus ar baldus, tačiau išvalyta medžiaga turėtų būti gana lygi, kad volelis galėtų ją kruopščiai išvalyti

Plaukų šalinimo šepetys - šepečiai baigiasi guminiu elementu, tačiau gana kietesni. Dantys nelūžta, todėl jie geriausiai valo kilimus, pledus ir šiurkščius ar išgaubtus elementus. Tokie šepečiai netinkami valant drabužius. Geriausiai valo vidutinio ilgio ir ilgus, gana minkštus plaukus.

 

Papildomi dalykėliai šunų plaukams pašalinti

Kai kuriuose šunų plaukų šalinimo įrenginiuose yra surinktuvai surinktiems plaukams. Užpildžius talpyklą ištuštinama ir jūs vis tiek galite mėgautis naudojimo patogumu. Talpyklos dydis turėtų būti pritaikytas pagal šuns kailio ilgį. Kuo jis ilgesnis, tuo didesnė talpa, kitaip negalės surinkti plaukų.Šunys beveik visą laiką meta negyvus plaukus, o trynimasis į daiktus pagreitina jų palikimą. Reguliariai prižiūrėdami savo šunį šepečiu ir šukuodami, jo kailį išlaikysite geros būklės. Tačiau būtent šuns mityba lemia kailio kokybę ir stiprumą. Nepaisant to, reikėtų nepamiršti, kad šunų šėrimasis yra natūralus procesas ir jis vyks visą laiką, stiprėjant pereinamaisiais metų sezonais, tinkamai maitinant ir prižiūrint šunį, galime tik sumažinti ir sušvelninti šį procesą.