30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Šunų petnešos

Ar jūsų šuo vaikšto labai daug? O gal ji turi subtilų kaklą su žymėmis nuo antkaklio nešiojimo ar paprasčiausiai netoleruoja jo dėvėjimo? Jei kas nors iš jų tinka jūsų šuniui, verta apsvarstyti ir pabandyti pradėti naudoti šuns petnešas, o ne standartinį antkaklį. Yra toks platus pasirinkimas, kad kiekvienas ras ką nors tinkamo. Priklausomai nuo jūsų augintinio dydžio, galite nusipirkti pakinktus dideliam šuniui, mažas petnešas, petnešas bėgimui, automobiliui ar vaikščiojimui, o jautriems šunims - minkštas ar be spaudimo.
 

 

Kokios petnešoms šunims?

Petnešos yra fenomenalus sprendimas ir daugeliu atžvilgių lenkia standartinius šunų antkaklius. Tinkamai parinktos, tinkamo kirpimo ir dydžio petnešos pritaikomos kiekvienam augintinio judesiui. Jos jo nevaržo. Dauguma šuns petnešų yra pagamintos iš nailono, labai patvarios medžiagos, kuri yra lanksti ir tuo pačiu minkšta. Tokios petnešos gali būti naudojamos daugelį metų.


Gamintojai siūlo visą spektrą įvairių tipų, kirpimų ir spalvų petnešų. Galite rasti tokių unikalių, labai stilingų petnešų, kurios yra jūsų augintinio puošmena. Taip pat dažnai siūlomi išskirtiniai modeliai - rankų darbo ir siuvinėti. Tačiau svarbiausias kriterijus renkantis petnešas turėtų būti jų tinkamumas šuns kūnui. Prieš pirkdami tokio tipo petnešas, turėtumėte išmatuoti savo šunį - jo krūtinės, kaklo ir dažniausiai letenų apimtis po pažastimis. Galite lengvai rasti petnešas milžiniškiems ir miniatiūriniams šunims. Nors petnešų ilgis, plotis ir apimtis yra reguliuojami, reikia atsiminti, kad mažo šuns, pvz., jorkšyro, petnešos bus visiškai kitokios struktūros, nei dideliems šunims.

 

Šunų petnešų funkcionalumas

Priklausomai nuo to, kaip jums patinka ir kaip dažnai leidžiate laiką su savo augintiniu, turėtumėte jį aprūpinti petnešomis, pritaikytomis veiklos būdui. Vežimo petnešos yra minkštos ir stabilios, tačiau skirtos daugiausia globėjui ir šuniui. Čia rasite didžiausią skirtingų spalvų ir raštų pasirinkimą. Norėdami dažniau ir aktyviau naudotis mankšta, galime nusipirkti bėgimo petnešas šuniui ar dviračiui. Jų dizainas orientuotas į maksimalų saugumą, tvirtinimo elementai yra tvirti, sumažinantys šuns atsikabinimo riziką. Dažnai tokio tipo petnešos taip pat yra be spaudimo, kurios apsaugo nuo galimų įbrėžimų ar trinties. Minkščios petnešos yra lanksčios ir turi gražų pamušalą.

Keliaujantis šuo, mėgstantis keliones ir dažnai važiuojantis automobiliu, turėtų būti tinkamai apsaugotas. Tai pasiekiama naudojant šuns automobilio petnešas, skirtas patogiam, bet saugiam šunų transportavimui. Tokiuose petnešose yra tvirtinimo vietos, kaip žmogaus saugos diržas, jos yra gana trumpos, bet plačios. Jų minkštas pamušalas nedirgina šuns ir daro kelionę malonią.

Pasiūlyme taip pat yra atspindinčių petnešų šunims, kurios turėtų būti privalomas elementas pasivaikščiojimų metu, kai tamsu. Jos pagerina šuns matomumą ir žymiai padidina saugumą.

Šuns petnešų naudojimas leidžia geriau kontroliuoti savo augintinį. Šunims, kurie išsiveržia pasivaikščiojimų metu, antkaklis neveikia, o petnešos nelimpa prie kaklo ir globėjo jėga perkeliama į didesnį šuns kūno plotą, todėl jo sustabdymas yra efektyvesnis ir mažiau skausmingas.

1 2
1 2