IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Begrūdis šunų maistas

Šunys, kenčiantys nuo alergijos ir netoleravimo, turėtų laikytis tinkamos mitybos, kuri sumažins jų sveikatos problemas. Simptomai dažnai yra odos alergija ar maisto netoleravimas, taigi - skrandžio problemos. Tokiomis situacijomis rekomenduojama naudoti specialų pašarą be grūdų. Maistas be grūdų ne tik šunims, turintiems sveikatos problemų. Taip pat rekomenduojama sveikiems gyvūnams. Jį daugiausia sudaro aukštos kokybės mėsa (triušiena, fazanas ar ėriena) ir priedai, tokie kaip aliejus, augalų ekstraktai ir daržovės.

 

Mityba be grūdų - kodėl turėtumėte ją įvesti savo šuniui?

Prastos kokybės maisto produktuose yra perdirbtų grūdų, tokių kaip makaronai, kukurūzai ir sojos produktai. Jie nėra absorbuojami, todėl juos davus jūsų šuniui dažnai atsiranda odos išbėrimas ar skrandžio problemos, tokios kaip viduriavimas. Žemesnės kokybės maisto produktuose taip pat yra gamybos atliekų, stipriklių ir konservantų. Grūdų maistas yra virškinamas tik keliais procentais, todėl šuns poreikis jiems yra 3–4 kartus didesnis. Šeimininkai turėtų nepamiršti, kad kuo mažesnis mėsos kiekis, tuo daugiau grūdų yra perdirbtame maiste. Ypatingą dėmesį turėtumėte atkreipti į etiketes ir saugotis maisto produktų, kuriuos galima įsigyti prekybos centruose.

Kokiems šunims maistas be grūdų?

Maistas be grūdų gali būti šeriamas bet kuriam šuniui, net jei jis neturi alergijos, padidėjusio jautrumo ar nevirškinimo simptomų. Gyvūnams, kuriems tokia reakcija į grūdus, maistas turėtų būti pakeistas. Produktai be grūdų yra brangesni, tačiau neabejotinai geresnės kokybės, jie sudaro subalansuotą mitybą. Sveikos sudedamosios dalys teigiamai veikia ne tik odos būklę, bet ir kailį, o svarbiausia - bendrą jūsų augintinio sveikatą.

Ypač jautrūs grūdams šunys yra:

  • čiau čiau,
  • labradorai,
  • bokseriai,
  • vokiečių aviganis,
  • auksinaii retriveriai,
  • miniatiūriania šnauceriai,
  • argentinietiškas šuo.

Šunų maisto be grūdų reitingas

Rinkoje yra daugybė gamintojų, tiekiančių geros kokybės pašarus be grūdų. Renkantis tinkamą savo augintiniui, verta pasitikrinti kitų savininkų nuomones ar kreiptis patarimo iš labiau patyrusių žmonių bei pirkti maistą tik iš patikrintų šaltinių.

Produktus be grūdų siūlo „Acana Grass Fed“ - pasiūlymas, ypač rekomenduojamas alergiškiems žmonėms ir jautriems šunims, turintiems skrandžio problemų. Maistas yra lengvai virškinamas, maistingas ir pagamintas iš ėrienos. Vietoj beverčių užpildų gamintojai sukūrė specialią formulę, kurią papildo daugybė žolelių, daržovių ir vaisių. Priedai, tokie kaip margainis, trūkažolė, cikorija, ciberžolė, spanguolės, mėlynės ar erškėtuogės, padidina imunitetą ir palaiko skrandžio darbą.

Brit taip pat sukūrė aukštos kokybės maistą be grūdų, kuris yra tiksliai suderintas su natūraliais jūsų šuns poreikiais. Produktų sudėtyje yra priedų, tokių kaip antis, fazanas, lašiša, kurie leis šuniui mėgautis nuostabiu visaverčio patiekalo skoniu. „Brit Carnilove“ suaugusiųjų maistas išsiskiria dideliu baltymų kiekiu (iki 36%). Jis veikia sveikatą dėka priedų, tokių kaip lašišos aliejus, dumblių ekstraktas ir juka. Brit taip pat gamina maistą, kurį vadina „Care Grain Free“ - jį galima tiksliai pritaikyti augintinio poreikiams, atsižvelgiant į jo amžių, dydį ar sveikatą. Gamintojai pasirūpino formule, palaikančia šuns imunitetą, kailio ir odos būklę.

Mityba be grūdų pirmiausia rekomenduojama jautriems gyvūnams, pvz., turintiems odos problemų ar alergiją. Tačiau ji tinka visiems šunims, juo labiau kad jie nevirškina grūdų produktų, kurie yra vadinamieji pigesnių nuobaudų užpildymas. Apsvarstykite galimybę jį įvesti, kad užtikrintumėte savo šuns gerovę ir suteiktumėte jam reikiamą maistinių medžiagų kiekį.

1 2 3 4 5 6 7
1 2 3 4 5 6 7