30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Buteliukai šunims

Kelioniniai buteliai šuniui yra puikus ir patikrintas sprendimas kelionių, mokymų, parodų ar ilgų pasivaikščiojimų metu su savo augintiniu. Galimi daugybė talpų ir įvairių butelių dizainų, tačiau visi jie visada užtikrina šuns galimybę gauti šviežio geriamojo vandens. Siūlomi kelioninių butelių modeliai yra pritaikyti pasiimti juos visur su savimi, o kai kurie - taip pat ir kaip idealus prietaisas automobiliui.

 

 

Kokius kelioninius butelius siūlome?

Siūlomi vandens buteliai yra pagaminti iš aukštos kokybės plastiko arba nerūdijančio plieno. Plastikiniai buteliai yra lengvesni, o metaliniai - patvaresni ir ekologiškesni. Kelioniniai buteliai turi patentuotą rutulinį vožtuvą, kurio dėka nereikia neštis papildomos talpyklos.

Prie įrangos pritvirtinti dubenys yra kontūriniai ir stabilūs. Forma suderinta su buteliu, kad ją būtų galima lengvai perkelti. Patys vandens dubenys yra pakankamai platūs, kad kiekvienas šuo galėtų laisvai gerti.

Vandens butelius turi būti lengva valyti ir plauti. Nesant grovelių ir įbrėžimų, bus užtikrinta didesnė higiena.

Kurią butelio talpą turėtumėte pasirinkti?

Butelio talpa ir dydis priklauso nuo mūsų šuns dydžio ir dažniausiai butelio paskirties.

Buteliai, dažniausiai naudojami parodose, turėtų būti kuo didesni. Parodos trunka kelias valandas, o per tą laiką šuo dažnai jausis ištroškęs. Kuo didesnė kelioninio butelio talpa, tuo didesnė prie jo pritvirtinto puodelio talpa.

Kelionei tinka vidutinio dydžio buteliai. Jie tinka bet kur, juos lengva ištraukti ir aptarnauti jūsų šunį. Standartinei kelionei pakanka 500 ml vandens. Šie buteliai taip pat tiks vietoje, po kelionės - pasivaikščiojimo ar treniruotės metu.

Pasivaikščiojimams geriausias sprendimas bus maži buteliai su vandeniu - jie tilps į bet kurį krepšį ir kuprinę. Jie neužima daug vietos, o jų pakanka net ir standartiniam pasivaikščiojimui.

Dideliems šunims? Mažiems šunims?

Didelės veislės šunys turėtų turėti didesnės talpos kelioninius butelius. Dėl didesnio troškulio, taip pat dėl poreikio turėti didesnius dubenėlius.

Brachycephalic šunims plokšti dubenys veiks geriau, ir jiems nebus problemų gerti.

Mažesni kelioniniai vandens buteliai gali būti sėkmingai patiekiami katėms - kelionės metu, transporteryje ar parodose.

Vandens buteliai šunims yra ypač svarbūs vasarą, kai kiekvienas pasivaikščiojimas yra su saulės spinduliais. Net per trumpą pasivaikščiojimą šuo sušyla ir tada gėlas vanduo tampa neįkainojamas.