30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Šunų guoliai, dėžės ir narvai

Šunų guoliai turėtų būti ne tik miego vieta, bet ir tam tikras prieglobstis. Todėl turėtumėte ieškoti tinkamo guolio atsižvelgdami į savo augintinio pageidavimus. Guolis jam turi būti patogus ir komfortiškas, kad jis norėtų prie jo sugrįžti ir pailsėti. Nors guolio išvaizda neturėtų būti svarbiausias dalykas, globėjas turi platų pasirinkimą ir daug galimybių pritaikyti guolį prie interjero ir tuo pačiu prie savo augintinio. Guoliai yra įvairių spalvų, formų ir yra pagaminti iš įvairių medžiagų. Pinti, medžiaginiai, plastikiniai, ortopediniai guoliai, o gal antklodės ar būdelės? Kokį guolį pasirinks jūsų šuo?

 

Koks guolis šuniui?

Renkantis šuns guolį, pagrindiniai kriterijai turėtų būti dydis, o tada medžiaga. Neatsižvelgiant į tai, ar tai didelis ar mažas šuo, išmatuokite augintinio ilgį ir pridėkite prie jo maždaug 15 cm. Tai yra vidutinis rezervas, kurio turėtume laikytis, kad šuo galėtų patogiai ir komfortiškai atsigulti. Tai leis jam laisvai išsitiesti ir pailsėti. Kalbant apie medžiagą, tai yra kiekvieno savininko pirmenybė, tačiau turėtumėte pasirinkti medžiagą, kuri yra gana lengvai valoma, patvari, tačiau minkšta ir tinka šuns kūnui. Galimos šios formos:

Medžiaginiai guolliai yra didžiausia siūlomų šunų guolių grupė. Jie yra minkšti, su dizainerių raštais ir skirtingomis spalvomis. Jie džiaugiasi augintinių palankumu. Daugumoje audinių guolių yra galimybė nuimti apatinę pagalvę ir ją išplauti, o tai žymiai palengvina švarą. Yra įvairių formų.

Plastikiniai šunų guoliai yra paprasčiausi ir gana pigiausi. Jie tvirti ir standūs. Norint padidinti miego vietos komfortą ir minkštumą, rekomenduojama su jais naudoti pagalves ar net antklodes. Karštomis dienomis jie dažnai būna vėsesni nei aplinka. Paprastai jie turi ovalo formą.

Pinti guoliai yra labai estetiški ir tinka praktiškai bet kokiam interjerui. Jiems būdingas ilgaamžiškumas, ergonomika ir jaukumas. Dažnai toks guolis gaminama rankomis. Tai yra ekologiški produktai, kuriuos galima įsigyti įvairių dydžių, dažniausiai ovalius, o kartais ir stačiakampius. Pintus guolius turėtumėte uždengti antklode ar pagalve.

 

Specializuoti guoliai šunims

Šunims, turintiems degeneracinių sąnarių ar nugaros problemų, rekomenduojami ortopediniai guoliai. Tai aukščiausios klasės produktai, skirti prisitaikyti šuns kūnui ir veiksmingai palengvinti sąnarius. Dažnai tokie guoliai užpildomi, pavyzdžiui, silikoniniais kamuoliukais, kurie papildomai atlieka mikro masažą šuns poilsio metu.

Reikliems šunims ir jų globėjams gamintojai paruošė specialias produktų linijas, kurios yra svajonė - išskirtiniai šunų guoliai. Yra visiškai laisvų formų, spalvų, siuvinėjimo ir pan. Tai gali būti odinis guolis šuniui, fotelis, čiužinys, visas namas ar pilis. Taip pat yra gaminami pagal užsakymą arba rankų darbo gaminiai. Tokie dizainerių guoliai šunims yra tikras malonumas naminių gyvūnėlių mėgėjams. Jie taip pat puikiai papildo apartamentus. 

Dostępnych jest jeszcze wiele innych form legowisk dla psów, przykładowo: koce, kocyki na kanapę, maty chłodzące, termiczne lub samochodowe, a także legowiska zabudowanebudy lub nory. Wszystkie z oferowanych typów posłań, w zależności od wybranego rozmiaru, sprawdzą się zarówno jako legowisko dla psów dużych ras jak i mniejszych pupili. Ważne, aby legowisko było wykonane z materiałów bezpiecznych dla zwierząt oraz ludzi.

Prieš perkant, verta stebėti savo augintinį, kurioje pozicijoje jis noriai ir dažniausiai užmiega. Jei jis yra susisukęs, tai gali būti ovalas, kuris jam tinka. Kita vertus, miegantis šuo, dažniausiai išsitiesęs kaip strėlė, tikriausiai geriausiai jausis stačiakampio formos guolyje, ilgesniame nei platesniame.Guolis, kaip kasdienis daiktas, turėtų būti geras ir patogus. Šuo turėtų jaustis saugus ir galėti ramiai pailsėti. Guolis turėtų būti teritorija, priklausanti tik jam. Tai reiškia, kad šuo neturėtų būti sutrikdytas, kai jis yra savo vietoje.

 

REKOMENDUOJAMI STRAIPSNIAI: