30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Šunų kelionių įranga

Nepriklausomai nuo to, ar jūsų šuo yra puikus kelionių entuziastas, ar savarankiškai dirbantis individas, keliauti neišvengiamai reikia savo džiaugsmui ir kito nelaimei. Atostogos, persikraustymas ar baisus veterinaras tiek daugeliui yra priežastys, kodėl jūsų šuo turi būti patogus ir saugus transportuojant.

Štai kodėl verta pasirūpinti tinkama kelionine įranga, kuri ne tik realiai padidins jūsų šuns saugumą, bet ir suteiks jam optimalų komfortą, juk, pripažinkime, daugumai augintinių tai nemaloni situacija.

 

 

Kokia kelionių įranga gali padidinti saugumą vairuojant automobilį?

Vežti šunį automobiliu yra nemenkas iššūkis. Kad tai būtų malonu visiems, verta įsigyti tinkamą šunų gabenimo narvąar automobilio pavadėlį, kurie ne tik saugos, bet ir laikys vienoje vietoje, kad neliktų baimės dėl nelaimingo atsitikimo, jei pūkuotukas staiga norės džiaugsmingai šokti ant kelių.

Norėdami išvengti šuns klaidžiojimo po transporto priemonę, galite nusipirkti tinklelį, tvirtinamą už priekinių sėdynių, kad jūsų augintinis negalėtų prieiti prie vairuotojo, arba patikimesnį tinklą, tvirtinamą už galinių sėdynių, kai jūsų šuo keliauja bagažinėje.

 

Kita priemonė, kuri padidins jūsų augintinio patogumą keliaujant, yra automobilio kilimėlis, kuris dėl priekinių ir galinių sėdynių pakabos neleidžia šuniui palikti sėdynės.

Kadangi šunys yra priekabiautojai, taip pat galite pagalvoti apie atvirų langų tvirtinimą horizontaliomis automobilio grotelėmis - galbūt kai kurie priekabiautojai per daug pasilenkia ir iškrenta iš kampo, o mes nenorėtume tokios tragedijos.

 

Kokia įranga vaikščiojant?

Šunų krepšiai taip pat tampa vis populiaresni, dažniausiai ant dviejų ratų, primenantys kelioninius krepšius, dažniausiai tvirtinamus užtrauktuku arba tvirtu lipduku. Jie gali būti lengvai pritvirtinti prie dviračio, o tai suteiks mūsų augintiniams nepamirštamą patirtį ir daug džiaugsmo.

Dar vienas įdomus patogumas yra dviračių krepšiai, kurių dėka gyvūnas gali jausti vėją plaukuose ir įgyti gana didelį greitį.

Tiek eidami, tiek vairuodami automobilį turite atsiminti pagrindinius mūsų šuns poreikius - maistą ir gėrimus. Todėl verta įsigyti sulankstomus kelioninius dubenėlius, kurie yra labai kompaktiški ir praktiški. Vandens buteliai taip pat yra svarbus elementas, ypač tie, kurie palaiko tinkamą temperatūrą.

Atsižvelgdamas į pirmiau pateiktus pasiūlymus, jūsų šuo tikrai sugebės šiek tiek geriau atlaikyti keliaujant keliamą stresą. Jei jis nesieja automobilio ar kelionės tik su veterinaru, laikui bėgant jis turėtų bent šiek tiek priparsti prie kelionių. Atminkite, kad visų pirma svarbiausia mūsų šuns saugumas ir patogumas!