30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Žaidimai šunims

Geriausi žaislai šunims yra tie, kurie, be džiaugsmo, teigiamai veikia gyvūno vystymąsi. Mokomieji šunų žaislai pirmiausia veikia intelektą ir uoslę. Garsiausias jų tipas yra kamuoliukai, kuriuose galima paslėpti skanėstus.

Šunų žaislų pasirinkimas yra labai didelis. Pastaruoju metu populiarėja edukaciniai ir interaktyvūs šunims skirti žaislai. Pirmojo pranašumas yra įtaka psichinei šuns būklei, o antrojo - savarankiško žaidimo galimybė. Abi šios savybės vis dažniau derinamos žaisluose.

 

Interaktyvus šuns žaislas - automatinis kamuolys

Interaktyvaus šuns žaislo pavyzdys yra automatinis kamuolys, kuris pats vibruoja ir šokinėja. Šią funkciją užtikrina viduje įmontuotas baterijomis maitinamas mechanizmas. Žaislas dinamiškai juda atsitiktinai. Daugelis modelių taip pat groja linksmą melodiją ir spindi LED diodų dėka. Toks kamuolys skatina keturkojį būti fiziškai aktyvesnį, skatina vytis - pažadina medžioklės instinktą. Vidutinė žaislo kaina yra 12 EUR.

 

Mokomieji žaislai šuniui - kamuolys skanėstams

Naminių gyvūnėlių parduotuvėse galima įsigyti įvairių edukacinių šunų žaislų, tačiau vienas populiariausių yra kamuoliukas, slepiantis skanėstus. Šis žaislas sujungia du keturkojų pamėgtus veiksnius - paslaptį, kurią galima užuosti, ir užkandį, kuris yra puikus atlygis už galvosūkio išsprendimą. Priklausomai nuo sunkumo lygio, yra įvairių rūšių užkandžių kamuoliukų - ažūriniai su didelio dydžio skylutėmis ir modeliai su mažomis skylutėmis.Skanėstų kamuolys ugdo gebėjimą mąstyti pasėkminiu-priežastiniu ryšiu, intelektualiai įtraukia ir moko, kad problemai yra įvairių sprendimų (ne tik jėga). Be to, šuo, paliktas vienas namuose su tokiu kamuoliu, nenuobodžiaus. Šeimininko sugrįžimo laukimo laikas praeis greičiau ir maloniau.

 

 

Protingi žaislai šunims - kiti pavyzdžiai

Protingi šunų žaislai gali būti tuščiavidurio pagrindo su taurėmis, dengiančiais prizą. Žaidimas skirtas paslėpto skanėsto paieškai. Tai patobulina komandas: ieškoti, palikti, duoti, imti, taip pat siūlo uoslės ir intelekto mokymus. Už tokį žaislą mokėsite vidutiniškai 18 EUR.Kitas edukacinis žaislas yra maisto piramidės / dėlionės bokštas. Jis pagamintas iš kelių lygių, per kuriuos dėl sūpavimosi iš viršaus nuleisti skanėstai praeina žemyn. Pasiekę paskutinį iš jų, jie išsilieja ant grindų. Taip pat yra versija, kurioje norint nusileisti skanėstą iki žemesnio lygio, reikia ištraukti atitinkamą eilutę, kuri atidaro spąstų duris. Žaislas yra tiek skaidrus, tiek įvairiaspalvis. Daugelis modelių yra reguliuojami sunkumų ir skylių tarp lygių dydžio. Maisto piramidė yra absorbuojanti veikla ir įtraukiantis galvosūkis. Žaislą galima išardyti ir plauti. Tai kainuoja apie 20 EUR.Įdomus protingo žaislo šunims pasiūlymas taip pat yra uoslinis kilimėlis, pagamintas iš kelių vienas ant kito prisiūtų audinio sluoksnių, kur paslėpti skanėstai. Šuns užduotis yra užuosti skanėstą ir prie jo prieiti - dirbdamas burna, gyvūnas pakelia atskiras kilimėlio dalis. Kvapusis kilimėlis rekomenduojamas esant elgesio problemoms. Žaislas moko susikaupti, ramina ir vargina. Uoslės kilimėlių kainos siekia 35 EUR.

 

Į kokius veiksnius reikia atsižvelgti perkant mokomąjį šuns žaislą?

Renkantis mokomąjį šuns žaislą, reikia atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių, įskaitant:

  • sudėtingumas - nekantrus šuo, turintis gyvą nusiteikimą, nerodo didelio susidomėjimo sudėtingais žaislais, kurie pareikalaus iš jo įvairių sunkių veiksmų. Todėl žaislas turėtų būti pritaikytas prie šuns gudrumo, temperamento, asmenybės ir intelekto;
  • dydis - priklauso nuo gyvūno dydžio;
  • ilgaamžiškumas - medžiagų, iš kurių jis pagamintas, kokybė ir su tuo susijusi naudojimo sauga;
  • populiarumas - peržiūrėkite kitų šunų savininkų žaislų įvertinimus.