30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Maišeliai šunų ekskrementams

Ne kiekvienas pasivaikščiojimas su šunimi baigiasi jo fiziologiniais poreikiais, tačiau šuns globėjas turėtų būti pasirengęs tokiai situacijai kiekvieno pasivaikščiojimo metu. Taigi, kokią įrangą turėtumėte pasiimti, kad šuns išmatų pašalinimas nebūtų kančia ar nemaloni pareiga, priverčianti susilaikyti nuo vaikščiojimo? Mūsų parduotuvės pasiūlyme rasite maišelius ekskrementams, krepšelius ar semtuvėlius šunų ekskrementams paimti, t.y. visas pagalbines priemones, kuriomis valymas po šuns taps įprasta veikla be neigiamų atspalvių.

 

Kokios priemonės bus naudingos pašalinant šunų išmatas pasivaikščiojimų metu?

Maišeliai šunų ekskrementams - vienkartiniai maišeliai puikiai tinka valyti. Daugelis įmonių siūlo maišelius ekskrementams, jie skiriasi dydžiu, spalva, raštais, gamybos medžiaga ir šalinimo laipsniu. Norėdami pasirinkti geriausius atliekų maišelius savo augintiniui, atkreipkite dėmesį į jų dydį. Kuo didesnis šuo, tuo didesnių ekskrementų maišelių jam reikės. Didesnėms šunų veislėms taip pat reikia tvirtesnių maišelių - nes joks prižiūrėtojas nenori nemalonios staigmenos, rinkdamas ekskrementus. Spalvoti maišeliai gali užmaskuoti vaizdą ir pagerinti šuns ekskrementų pašalinimo estetiką. Kai kurie gamintojų siūlomi maišeliai taip pat su kvapu, kuris yra geriausias sprendimas savininkams, turintiems jautrią uoslią.

Šiais laikais labai svarbu išmesti ekskrementų maišelius. Yra biologiškai skaidomų maišelių, kurie suyra per kelias dienas ir netgi pagreitina ekskrementų skaidymąsi. Tokie maišeliai šunų ekskrementams vis dėlto yra brangesni, tačiau jų aplinkosauginė vertė yra neįkainojama. Kiti maišeliai paprastai yra pagaminti iš plastiko, ir jie ilgai skyla ir palieka aplinkai taršą. Plastikiniai šunų maišeliai yra labiausiai paplitę ir plačiausiai prieinami, už mažiausią kainą.

Maišeliai šunų atliekoms parduodami ritiniais, keliolika ar kelios dešimtys maišelių. Tai palengvina naudojimą ir kontrolę, kiek tiksliai liko.

Krepšeliai šunų atliekoms - tai tam tikri biologiškai skaidomi maišai šunų atliekoms. Jie turi šiek tiek didesnę talpą nei maišeliai ir yra brangesni, tačiau visiškai ekologiški ir greitai suyra. Šunų krepšeliai yra vienkartiniai, pagaminti iš popieriaus, tvirti ir padeda higieniškai išvalyti po jūsų šuns.

Renkantis krepšelius ar maišelius atliekoms, vienas iš svarbiausių aspektų turėtų būti jų stiprumas ir atsparumas, kad jie neplįštų po įdėto svoriu, palikdami nešvarią vietą ir surinkimo vietą.

- Maišelių laikikliai - naudojant maišelius šunų ekskrementams, verta turėti laikiklį. Šį praktišką įtaisą galima pritvirtinti prie diržo, ar paprasto raktų pakabuko. Dauguma lakiklių yra universalūs ir juose gali tilpti standartinio dydžio maišeliai, tačiau, atsižvelgiant į gamintoją, maišelių skaičius gali skirtis. Maišelių laikiklių yra labai įvairių spalvų ir dizaino. Galite pasirinkti tuos, kurie turi papildomų funkcijų, pavyzdžiui, žibintuvėlį, su diodu ir kt.

- Ekskramentų semtuvėliai arba lopetėlės - ekskrementų rinktuvai skirti šuns ekskrementams valyti iš kiemų, namų aplinkinių teritorijų, sklypo ir pan. Žinoma, tai nėra kasdienių pasivaikščiojimų įranga, nebent globėjas turi galimybę pasivaikščioti tiek su šunimi, tiek su kolekcininku. . Semtuvėliai arba lopetėlės yra patogūs, įvairaus dydžio. Pagaminta iš lygių medžiagų, kurias lengva valyti, o nešvarumai nelimpa. Priemonėse svarbu lengvai prižiūrėti higieną, nes tokia įranga turi būti reguliariai dezinfekuojama. Įrangos dėka mes lengvai galime paimti ir laikyti išmatas, neliesdami jų rankomis, ir vienu judesiu numesti reikiamoje vietoje. Semtuvėliai taip pat yra naudingos didesniam šunų skaičiui, kur jie pagreitins visų ekskrementų pašalinimą ir sumažins plastikinių ir popierinių maišelių palikimą.

 

Valymas po šuns - nemalonus darbas?

Atminkite, kad paliekant šuns ekskrementus gresia piniginė bauda arba baudžiamoji atsakomybė. Be to, reikia nepamiršti, kad ekskrementai kelia epidemiologinę grėsmę. Tai ypač pavojinga žaidžiantiems vaikams, kaip ir kitiems gyvūnams. Ekskrementai teršia vietovę, kvepia nemaloniai, ir tikriausiai kiekvienas vyras bent kartą gyvenime patyrė staigmeną. Valydami pos avo šuns, galite to išvengti ir tuo pačiu padaryti malonesnį pėsčiųjų laiką.

Pašalinti iš šuns ekskrementus yra ne tik teisinis įpareigojimas, bet visų pirma jis atsiranda rūpinantis aplinka ir estetika. Miestuose žaliosios zonos yra labai reikalingos, jas gyventojai turėtų įvertinti. Šunys turi pasirūpinti savimi, tačiau globėjas atsakingas už valymą po jų.