30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Automatinės girdyklos ir šėryklos šunims

Automatiniai tiektuvai ir šunų maisto bei vandens dalytuvai leidžia programuoti maitinimą nurodytu dienos metu. Tokių mašinų dėka šuo visą dieną galės naudotis grynu vandeniu ir maistu, arba kol šeimininkų nebus namuose. Automatinės maisto šėryklos užtikrina sandarumą. Platus pasirinkimas leis suderinti tiek mūsų, tiek mūsų šuns tiektuvą ar girdyklą - tinkami parametrai ir estetinė išvaizda, tinkanti prie bet kokio interjero.

Kokius dalytuvus galime įsigyti šunų maistui ar vandeniui?

Didžioji dauguma dalytuvų maistui ir vandenui yra plastikiniai, keramikiniai - retesni. Galimi įprasti dozatoriai ir tiektuvai, kurie nėra automatizuoti. Paprastai jie statomi iš dviejų dalių - dugno, vadinamo dubuo, iš kurio šuo valgys supilstytą maistą ar gers vandenį, o iš viršutinio - konteineris, į kurį bus duota daugiau maisto ar vandens. Tokius dalytuvus lengva ir greitai valyti, jie nekainuoja daug. Jie apsaugo į indą pilamo patiekalo dalį nuo musių ir kitų vabzdžių. Jie taip pat prailgina šviežumą. Skirtingai nuo visiškai automatizuotos įrangos, jie nėra priklausomi nuo akumuliatoriaus, elektros ar mechanikos, todėl nėra jokios galimybės, kad kažkas nepavyks, o šuo mums nedalyvaujant bus atitrauktas nuo maisto ar vandens. Tačiau reikia atsiminti, kad tokiose dalytuvuose taip pat turėtumėte reguliariai keisti turinį - vandenį ar šunų maistą - tai rekomenduojama kasdien.

Šiuolaikiškiausi maisto ar vandens aparatai turi daug praktinių funkcijų, kai kurie iš jų tikrai patiks tokių prietaisų gerbėjams. Kai kuriuose automatiniuose tiektuvuose yra įmontuoti mikroschemų jutikliai, galimybė valdyti ir perduoti duomenis iš šuns patiekalų į globėjo išmanųjį telefoną, taip pat integruota skalė tikslioms maisto porcijoms išskirti arba galimybė įrašyti savo balsą, norint iškviesti šunį valgyti. Tokiuose automatiniuose tiektuvuose paprastai yra dangteliai, kurie apsaugo ėdalą nuo vabzdžių, nešvarumų, plaukų, dulkių ir kt., bet taip pat - užkerta kelią šuniui patekti į maistą. Tiektuvo dangteliai atidaromi aptikus mikroschemą arba savininko nurodytu laiku. Automatiniai, modernūs tiektuvai priklauso nuo elektros energijos, akumuliatoriaus, sistemos.


Kaip pasirinkti tinkamą automatinį maisto ir vandens tiektuvą?

Idealų automatinį tiektuvą visų pirma turėtų būti lengva valyti, plauti ir palaikyti higieną. Turėti neslidžias kojas, kurios neleidžia prietaisui judėti, išsipilti maistui ar išsilieti vandeniui. Neslidži danga yra neįkainojama labai aktyviems šunims, taip pat apartamentuose, kur šunys didžiąją laiko dalį praleidžia prie dubenėlių ir automatų. Jei mums svarbu stebėti, kiek maisto ir vandens netekome iš mašinos, galime investuoti tiek į tuos, kuriuose yra jutiklių, tiek į tuos, kurie turi skaidrų korpusą, per kurį galite pamatyti viską.

Mašinos talpa maistui ir vandeniui daugiausia priklauso nuo šuns dydžio. Didesniems šunims verta investuoti į didesnę mašiną, nes tiek vanduo, tiek maistas kris greičiau. Standartinis mašinos tūris yra 1,5 l. Vidutinio dydžio šunims jis yra pakankamai tinkamas visai dienai.

Priklausomai nuo jūsų norų, galite pasirinkti maisto aparatą su vienu dubeniu ar pora - 2, 5, 6 ir tt. Didesnis dubenėlių skaičius bus tinkamas šunims, kurie valgo dažniau, bet mažesnėmis porcijomis.

Kokį automatinį vandens tiektuvą pasirinkti?

Mašiną, kuri bus naudojama tik dėl vandens, galima pakeisti fontanu. Tai įrenginys su filtrais, pavyzdžiui, anglimi, kurie valo vandenį ir pagerina jo skonį. Fontanai užtikrina vandens gaivumą, vėdina, praturtina deguonimi ir cirkuliuoja, todėl vanduo mažiau įkaista. Šunims patinka toks vanduo, todėl fontanai yra puikus sprendimas vasarą, taip pat mažai geriantiems šunims, aktyviems ir pagyvenusiems šunims, kuriuos reikia dažnai girdyti. Automatinės girdyklos dažniausiai gaminamos iš plastiko arba keramikos. Vandens fontanai gali turėti skirtingą siurblio greitį, o tai yra susiję su triukšmo intensyvumu.

O kaip šlapias maistas? Ar yra šlapio maisto tiekimo automatas?

Taip pat yra automatų, skirtų šlapiam maistui . Tačiau jie skiriasi nuo vandens ar sauso maisto. Visų pirma, tokie automatiniai tiektuvai turės mažesnę talpą. Be to, labai svarbi ir naudinga savybė čia bus galimybė atvėsinti pašarą, pvz., Įdedant specialias kasetes. Aušinimo funkcija apsaugos nuo šlapio maisto blogėjimo, kuris kambario temperatūroje neturėtų būti ilgesnis kaip maždaug 8 valandos, o šiltesnėse vietose - daug trumpesnis. Dauguma šlapių tiektuvų turi įmontuotus dangčius, kad apsaugotų maistą nuo musių ar užteršimo.

Bijojantiems, nebijantiems ar nemėgstantiems triukšmo šunims verta pasirinkti tylųjį aparatą, kuris nekels garsių triukšmų, tai gali atbaidyti šunį.