30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Šunų apsauginės kelnaitės

Šunų apsauginės kelnaitės yra labai naudingos sprendžiant įvairiausias problemas. Jos padeda išspręsti tokias problemas kaip šunų patinimas per karščius, vyresnio amžiaus šunų šlapimo nelaikymas arba gyvūno higiena ir sauga po operacijos.

Pažvelgus į platų šunų apsauginių kelnačių asortimentą, gali susidaryti įspūdis, kad tai išradimas, skirtas patenkinti estetinius globėjų poreikius. Laukiniai šunys juk nedėvi apatinių. Tačiau keturkojai augintiniai gyvena ne gamtoje, o jų šeimininkų namuose. Kelnaitės pateliai ar patinui leidžia išspręsti problemas, kurių gyvūnai nesutinka natūraliomis sąlygomis. Šunų apatiniai drabužiai leidžia palaikyti švarą ir higieną bendroje žmonių ir augintinių aplinkoje.

 

Kelnaitės patelėms

Ruja yra patelių vaisingumo laikotarpis, trunkantis apie 3 savaites. Vienas iš jo simptomų yra kruvinos išskyros iš lytinių takų. Namuose gyvenantiems augintiniams ruja reiškia apgadintus baldus ir kilimus. Šią problemą, žinoma, galima išspręsti sterilizuojant šunį. Tokia procedūra paprastai yra rekomenduojama, nebent planuojama šuniukų reprodukcija. Tačiau jei dėl kokių nors priežasčių to negalima padaryti, verta patelei įsigyti kelnaites ir jas naudoti rujos laikotarpiais.Gyvūnų parduotuvėse yra platus apsauginių šunų kelnaičių asortimentas. Renkantis jas, galite atsižvelgti į jų estetines savybes (tačiau atminkite, kad nereikalingi papuošimai gali sudirginti jūsų augintinį). Visų pirma, kelnaitės turėtų atitikti dvi sąlygas - būti patogios šuniui ir veiksmingai apsaugoti nuo aplinkos užteršimo. Todėl turėtumėte pasirinkti tinkamo dydžio gaminį, pagamintą iš elastingų medžiagų, pritaikytą gyvūno anatomijai - su skylėmis uodegai ir letenoms.Kelnaitės turi galimybę įdėti specialų kelnaitės įdėklą, kurį reikėtų reguliariai keisti. Tačiau patelė visą dieną neturėtų dėvėti apatinių drabužių. Dėl to ji negalėtų pati išlaikyti higienos lytinių organų srityje. Kelionės metu taip pat reikėtų nuimti apsaugines kelnaites, kad gyvūnas galėtų lengvai pasirūpinti savo fiziologiniais poreikiais. Šunų apatiniai drabužiai neapsaugo nuo apvaisinimo. Jei tai nepageidautina, patelė turi būti atskirta nuo patinų.

Kelnaitės šunims, turintiems sveikatos problemų

Kita priežastis, kodėl verta įsigyti šuns kelnaites, yra įvairios augintinio sveikatos problemos. Apatinis trikotažas yra naudingas gyvūnui po operacijos (įskaitant kastraciją) - apsaugo žaizdą nuo nešvarumo ir neleidžia jos išlaižyti, o tai gali sukelti komplikacijų.Kelnaitės ar vystyklų kelnės taip pat gali išspręsti šlapimo nelaikymo problemą, su kuria ypač kovoja pagyvenę šunys. Žinoma, toks simptomas visų pirma turėtų būti vizito pas veterinarą indikacija. Nesugebėjimas kontroliuoti šlapinimosi gali būti cukrinio diabeto, nefrito ar kitų sunkių būklių, kurias reikia gydyti, simptomas.Pirmiau pateiktos kelnaitės naudojimo nuorodos, žinoma, gali būti taikomos ir patinams. Dėl anatominės struktūros skirtumų jiems suteikiami visiškai kitokio tipo apatiniai drabužiai nei patelėms. Patinų šunų kelnaitės yra vadinamosios pampos - pilvo diržo tipas su kišene keičiamiems kelnaitės įklotams.

 

Kaip pripratinti savo šunį dėvėti kelnaites?

Šunų kelnaitės yra labai praktiškas išradimas globėjo požiūriu, tačiau jas nebūtinai turi gerai priimti augintinis. Kad gyvūnas priimtų apatinius drabužius ir nepatirtų streso kiekvieną kartą apsirengęs, jis turi pamažu prie jo priprasti. Iš pradžių kelnaites reikėtų trumpam uždėti ant šuns, kaskart apdovanojant jį skanėstu už ramų elgesį. Laikui bėgant šių dviejų veiklų asociacija taps tokia stipri, kad gyvūnas leis būti aprengtam be protesto. Vaikščiojimo kelnaitėmis laikas turėtų būti palaipsniui pratęstas, kol šuo nebepastebės, kad jis jas dėvi.