30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Priemonės šunų maudymui

Graži ir sveika šuns išvaizda yra ne tik tinkama mityba, bet ir priežiūra. Abu dalykai turi didelę įtaką, tačiau jie turėtų būti tinkamai atliekami naudojant gerą kosmetiką. Mūsų pasiūlyme rasite viską, ko reikia jūsų šuniui prižiūrėti: šampūnus, kondicionierius, kremus, pudras, taip pat specialius preparatus ausims, letenoms ir aplink akis valyti. Pas mus rasite geriausią kosmetinį rinkinį savo šuniui!

 

Pagrindinė šunų priežiūra - keli žodžiai apie šampūnus

Kiekvienas globėjas turi savo šunį kartkartėmis išmaudyti. Kartais dažniau, kartais rečiau. Šią procedūrą gali pagreitinti blogas oras, pasivaikščiojimas nevalyta teritorija, šuns išdaigos ir daugybė kitų dalykų. Todėl namuose visada turėtų būti geros kokybės šampūnas šunims. Šampūnų yra daugybė rūšių, todėl geriausia pasirinkti tą, kuris tinka jūsų šuniui.

Šunų šampūną galite pasirinkti iš:

šampūnas šuniukams - švelnus, nedirginantis, tinkamas švelniam šuniukų kailio plauvimui;

šampūnas skirtingos kailio spalvos šunims - dažniausiai naudojami šampūnai šunims turintiems juodą arba baltą - šie šampūnai išlaiko natūralią spalvą ir ją sustiprina;

funkciniai šampūnai, t. y. drėkinantys, maitinantys, palengvinantys šukavimą, didinantys apimtį, jautriai odai, hipoalergiški ir nuo niežulio šampūnai arba švelnūs šampūnai;

šampūnai, pritaikyti prie plaukų ilgio, t. y. šampūnai trumpaplaukiams, ilgaplaukiams ar vidutinio ilgio plaukams;

kvepiantys šampūnai, suteikiantys plaukams gražų, ilgalaikį kvapą.

Taip pat yra sausų šampūnų šunims. Jie tinka greitai atsigaivinti, tačiau jie negali susidoroti su dideliu purvu. Sausieji šampūnai idealiai tinka šunims, kurie nemėgsta ir bijo maudytis. Tada tokie šampūnai sutaupys šuns stresą, o globėjui palengvins užduotį.

 

Priemonės, palaikančios šuns higieną ir sveikatą

Šunų kondicionieriai skirti atkurti ir pamaitinti jūsų šuns kailį bei padaryti jį sveiką ir gražų. Jie pritaikyti įvairiems kailio tipams ir skirtingam jo ilgiui. Priklausomai nuo kondicionieriaus, jis drėkina plaukus, juos atkuria, palengvina šukavimą, suteikia kailiui blizgesio ar elastingumo. Kondicionieriai tepami ant išplauto šuns kailio. Nėra tokių kondicionierių, kuriuos reikėtų nuskalauti praėjus tam tikram laikui.

Preparatai, skirtos šuns ausims ar aplink akis valyti - servetėlių, lašų ar skysčių pavidalu. Preparatai ausims valyti veiksmingai pašalina sirą iš ausų, nešvarumus ir dulkes. Daugelis šunų, ypač turinčių floppy ausis, turi problemų dėl ausies viduje atsirandančių nešvarumų, o tai savo ruožtu gali sukelti bakterijų vystymąsi ir uždegimą - labai skausmingos ir nemalonios ligos. Preparatai akių sričiai valyti pašalina traškanas, išbalina spalvos pakitimus ir sumažina stiprų ašarojimą.

- Kvepalai šunims - ar norite, kad jūsų šuo skaniai kvepėtų ypatingomis progomis? Duokite jam kvepalų, kurie yra saugūs naminiams gyvūnėliams. Žmonių kvepalai turi dirginančių ingredientų ir yra per stiprūs šunų odai, jie gali sukelti alergiją, dirginimą, niežėjimą. Kvapų yra daug.

Preparatai šunų pėdų pagalvėlių priežiūrai - idealūs žiemą ir karštą vasarą. Šunų letenų produktai apsaugo nuo žiemą išsiliejusių šalnų ir druskos, apsaugo nuo įtrūkimų. Vasarą jie drėkina ir sumažina nudegimų riziką, nes asfaltas kaitinamas iki aukštos temperatūros, o tai gali sukelti skausmingus nudegimus.

 

Ar norite, kad jūsų šuo išliktų sveikas ir kiekvienu žingsniu džiugintų savo gražia išvaizda? Jūs turite tuo tinkamai pasirūpinti. Jei nesate tikri, kaip tiksliai turėtumėte rūpintis savo šunimi, apsilankykite mūsų tinklaraštyje, kur mes patariame dėl kiekvienos veislės šunų priežiūros. Taip pat pravartu pasikonsultuoti su kirpėju, kuris patars, kaip geriausiai prižiūrėti šuns kailį. Tačiau kiekvienas šunų prižiūrėtojas bute turėtų turėti pagrindinius priedus, kad išlaikytų šuns higieną.

1 2
1 2