FRANCODEX šampūnas neutralizuojantis kvapus 250 ml

Gamintojas: FRANCODEX
47535
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

1 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

šunų šampūnas, kuris veiksmingai neutralizuoja Jūsų šunų kvapą, įskaitant šuns drėgno kailio kvapą. Produkto pH yra neutralus, todėl nedirgina, tinka jautriai odai ir palaiko natūralų drėkinimo lygį. Anti-kvapo efektas: ilgam neutralizuoja nemalonų kvapą ir stabdo kvapo atsiradimą; Dėl keramido restruktūrizavimo savybių, sustiprina Jūsų šuns odą ir kailį, apsaugo nuo kenksmingo išorinių veiksnių poveikio. Pagrindinės riebalų rūgštys drėkina odą ir paryškina natūralią plaukų spalvą. Naudojimo instrukcija: prieš naudijimą supurtykite. Kruopščiai sudrėkinkite gyvūno kailį drungnu vandeniu, užpilkite nedidelį kiekį šampūno ir įmasažuokite į kailį ir odą, kad putos tolygiai pasiskirstytų. Palaikykite kelias minutes, tada gerai nuplaukite. Pakartokite procedūrą dar kartą ir išdžiovinkite.

Francodex šunų šampūnas, kuris veiksmingai neutralizuoja Jūsų šunų kvapą, įskaitant šuns drėgno kailio kvapą. Produkto pH yra neutralus, todėl nedirgina, tinka jautriai odai ir palaiko natūralų drėkinimo lygį.

  • Anti-kvapo efektas: ilgam neutralizuoja nemalonų kvapą ir stabdo kvapo atsiradimą;
  • Dėl keramido restruktūrizavimo savybių, sustiprina Jūsų šuns odą ir kailį, apsaugo nuo kenksmingo išorinių veiksnių poveikio.
  • Pagrindinės riebalų rūgštys drėkina odą ir paryškina natūralią plaukų spalvą.

Naudojimo instrukcija: prieš naudijimą supurtykite. Kruopščiai sudrėkinkite gyvūno kailį drungnu vandeniu, užpilkite nedidelį kiekį šampūno ir įmasažuokite į kailį ir odą, kad putos tolygiai pasiskirstytų. Palaikykite kelias minutes, tada gerai nuplaukite. Pakartokite procedūrą dar kartą ir išdžiovinkite.

Rūšis:
Kvapus neutralizuojantis

Parametrai

Tūris (ml):
250
Gamintojas:
FRANCODEX

Paskirtis

Paskirtis:
Blogas kvapas
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Puikiai tiko mano augintiniui. Neutralizuoja kvapus, maloniai kvepia.

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt