30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR
  1. Pasinaudokite mūsų prekių paieška, kuri leidžia greitai rasti Jus dominančias prekes. Tereikia įrašyti paieškos laukelyje bet kokio žodžio, reiškiančio gamintoją, prekės pavadinimą, kategoriją ir t.t. pradžią ir gausite patarimų sąrašą.
  2. Galite palyginti pasirinktas prekes – kiekvienos prekės apačioje rasite laukelį Palyginti. Jį paspaudę įtrauksite pasirinktą prekę į palyginimo sąrašą.
  3. Išsirinkę prekę paspauskite laukelį Įdėti į krepšelį.
  4. Bet kuriuo metu galite grįžti į parduotuvę norėdami rasti ir pridėti kitą prekę/-es (spustelėdami laukelį Tęsti apsipirkimą).
  5. Prekę bet kuriuo metu galite pašalinti iš savo prekių sąrašo paspaudę laukelį x, kurį rasite prie pasirinktos prekės pavadinimo.
  6. Pasirinkus visas norimas prekes, paspauskite laukelį Pirkti.
  7. Pateikite savo duomenis, kurie būtini norint įvykdyti Jūsų užsakymą bei pasirinkite pristatymo būdą.
  8. Jei jau turite sukurtą paskyrą, Jūsų duomenys bus įrašyti automatiškai. Patikrinkite, ar jie nurodyti teisingai arba papildykite informaciją (jei reikia), kuri yra reikalinga norint įvykdyti užsakymą.
  9. Pasirinkite apmokėjimo būdą.

Užsakymus, už kuriuos nebuvo sumokėta, galite keisti bet kuriuo momentu. Tereikia kuo skubiau su mumis susisiekti. Užsakymo vykdymo laikas pailgės tiek, kiek truks pakoreguoti Jūsų užsakymą.