IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Mokomosios priemonės šunims

Galima sakyti, kad šuns auginimas trunka visą gyvenimą. Tinkamas auklėjimas reiškia ne tik tam skirti laiką. Tinkami priedai ir švietimo priemonės šuniui dažnai bus nepakeičiamos mokantis. Mūsų pasiūlyme rasite platų produktų asortimentą, pavyzdžiui: šuns sauskelnes, įklotus ir sugeriančius kilimėlius, švilpukus ir klikeriai , kurie leidžia jums pakviesti šunį. Rankinės ir krepšiai skanėstams taip pat yra nepakeičiami, kurių dėka visada turėsite po ranka savo augintiniui skirtų skanėstų. 
 

 

Kokie aksesuarai gali būti naudingi mokantis ir auginant šunį?

Palutės - nors būtų idealu, jei šuo pasirūpintų savimi tik pasivaikščiojimų metu, tai ne visada įmanoma. Kilimėliai leis ne tik išmokyti šuniuką švaros, bet ir bus puikus sprendimas, jei ilgą dienos laiką nebūsite namuose arba paprasčiausiai šuo negalės išsilaikyti iki kito pasivaikščiojimo - tada jis žinos, kad turi tam skirtą vietą savo poreikiams ir nenukentės mūsų baldai ar kilimai.
 
 
 

Kaip išmokyti šuniuką naudoti palutę?

Tai nėra sunku dėl to, kad palutėse yra feromonų, kurie traukia šunis. Pabudusi ar išgėrusi vandens, nukreipkite savo augintinį į palutę. Kai jis pradeda vaikščioti vienas, apdovanokite jį skanėstu. Jis turėtų labai greitai prisiminti, kad palutės naudojimas yra pageidautinas.

Purškalai, užkertantys kelią teritorijos žymėjimui namuose - jie dažniausiai praverčia mokant šuniukus, tačiau gali atsitikti taip, kad mes priimame vyresnį šunį, kuris nemato jokių problemų rūpindamasis savo poreikiais namuose. Čia praverčia purškalai, kurie užkerta kelią teritorijos žymėjimui namuose. Kartu su palute ir didele kantrybe jie bus puikus būdas išmokyti jūsų šunį, kad savo poreikius daryti reikia pasivaikščiojimų metu ar tam skirtoje vietoje. Medžiagos, naudojamos gaminant tokius purškalus, yra saugios šunims ir žmonėms, daugiausia eteriniai aliejai.
 
Klikeris ir švilpukus - puikius aksesuarus treniruočių metu - galima panaudoti komandoms išmokinti ir augintiniui iškviesti.

Skanėstų krepšys - labai praktiškas sprendimas, nevaržantis mūsų judesių žaidžiant su šunimi. Mes galime jį patogiai mesti per petį arba nešioti ant klubų, kad galėtume apdovanoti savo augintinį už gerai įvykdytas komandas.

Baldų purškalai nuo kramtymo - dažniausiai yra kartaus eukalipto aliejaus, kuris veiksmingai atbaido jūsų augintinį nuo žalos mūsų baldams. Pakanka nupurkšti daiktus, kurie yra draudžiami šunų dantims.

Retriveriai - pagaminti iš patvarių medžiagų, tokių kaip, pavyzdžiui, linas, puikiai tiks treniruotėms. Jie gali būti užpildyti sausu maistu, kad paskatintų pūkuotuką atsikelti.

Atpalaiduojantys antkakliai - puikiai tinka šunims, turintiems elgesio problemų. Natūralių aliejų ir ingredientų dėka jis atpalaiduojančias medžiagas išskiria maždaug 4-5 savaites. Tai puikus sprendimas, jei jūsų šuo rodo agresijos požymius, sugadina baldus ar kenčia nuo išsiskyrimo nerimo. Taip pat galite pasirinkti difuzorių, kurį prijungsite prie kontakto ir išleisite raminančias medžiagas. Tačiau atminkite, kad tai turėtų būti tik palaikomasis sprendimas, o ne gydymo metodas. Elgesio problemų atveju kontaktas su bihevioristu bus svarbiausias.