30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

8IN1 palutės šuniukams 60 x 60 cm 14 vnt.

Gamintojas: 8IN1
14423
8.32

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 2 taškai

*****

24 Atsiliepimai 5 z 5

*****

96%

****

4%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Pet Training Aids
Gamintojas:
8IN1
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą
1 2 3

****

Geri kilimėliai. Nėra šlapimo kvapo ir jie gerai įsigeria

*****

Rekomenduoju produktą.

*****

Daisy taip pat bando kilimėlius ???? dėl nugaros problemų jai dažnai sunku išeiti į lauką, o kilimėliai puikiai pasiteisino. ???? itin sugeriančios, pašalinančios kvapus, atsparios vandeniui ir estetiškos. Daisy rekomenduoja 100 % ????

*****

Sveiki, gavau iš jūsų 8in1 kilimėlį. Mano Miki į jį reagavo labai teigiamai. Šių kilimėlių dar neišbandėme. Pirkau juos iš "Pepco". Kartą išspręstas klausimas kartą ne čia klausimas skiriasi trys kilimėliai ir tris kartus greitai išspręstas poreikis. Matau, kad jam patinka kvapas. Kiekvieną kartą jis pirmiausia šiek tiek patrina, tada pradeda veikti heheh . Labai rekomenduoju šį produktą ir tikrai pradėsiu naudoti šiuos kilimėlius kasdien :) Ačiū už galimybę juos išbandyti :)

*****

Kilimėliai patiko tiek mūsų Lolai, tiek mums ????. Naudojęs kitus rinkoje esančius kilimėlius, galiu pasakyti, kad jūsų kilimėliai juos pranoksta. Mūsų kalytė mielai jais naudojosi, ji iš karto suprato, kam jie skirti, ir dėl to niekur nesišlapino. Labai rekomenduoju juos šuniukams mokyti. Vis dar norėčiau juos naudoti ????. Mūsų Lola pagauta "skrendanti", kai siurbia, nes ji visada visur skuba.

*****

Mūsų Tofikui patiko naujasis kilimėlis. Jis labai greitai suprato, kam ji skirta. Ji taip pat turi būti skani, nes jis ją valgo :P

*****

Šis kilimėlis yra geriausias išradimas po saule. Aš įsivaikinau šunį, kuris buvo pririštas grandine prie būdos, ir man buvo didžiulė problema išmokyti Dingo būti švariu. Stebuklas, kad mano šuo gali atlikti savo reikalus ant šio kilimėlio. Džiaugiuosi šiuo kilimėliu. Tai tikrai nėra išradimas, nes jis tikrai veikia. Vieną daviau kaimynei, kuri taip pat turi įvaikintą šunį, ir ką tik ji atėjo apsidžiaugusi, kad Beza naudojasi juo savo fiziologiniams poreikiams tenkinti. Maniau, kad turėsiu iš karto apie tai parašyti, o nuotrauką atsiųsiu šiek tiek vėliau. Labai, labai ačiū už šiuos kilimėlius, nes jie labai rekomenduojami. Būsiu su Dingo pas daktarę Katarzyną Marciniak, kuri rūpinasi mano šunimi, tada veterinarijos klinikoje paliksiu šio kilimėlio lapelį. Be abejo, ši informacija apie kilimėlį bus labai naudinga ir kitiems šunų savininkams.

*****

Luna kilimėlį pirmiausia naudoja žaidimams. Jai patinka bėgioti po pievą, o kilimėlis jai visada asocijuojasi su žaidimu ant žolės. Kilimėliai puikiai atlieka savo funkciją - jie skatina ją atlikti savo reikalus, yra absorbuojantys ir padeda jai išmokti būti švariai. Juos patogu naudoti ir galima pasiimti su savimi bet kur: į automobilį, savaitgalį pas šeimą ar viešbutyje. Dėl žolės kvapo šuo visada randa vietą, kurioje yra kilimėlis, todėl jį galima padėti nepastebimoje vietoje. Rekomenduojame pirkti "8in1" produktus.

*****

Kai padėjau pirmąjį kilimėlį, mano Nico netikėtai apsidžiaugė ir šokinėjo ant kilimėlio,turėjau atsikratyti kilimo,nes jis šlapinosi ant jo,kai nebuvo kilimėlių,jis šlapinosi ant grindų.Noriu pasakyti,kad netikėjau šiais kilimėliais,bet mano Nico nesišlapina namuose.NEĮtikėtina!!!Noriu labai padėkoti,kad mano šuniukas galėjo dalyvauti šiame teste.Rekomenduoju,tikrai :)

*****

Mūsų 3 mėnesių šuniukas iš karto pastebėjo žolės kvapą, matau, kad jis daro vis didesnę pažangą mokydamasis būti švarus. Mūsų nuotykiai su "8-in-1" kilimėliu tikrai nesibaigs. Vienintelis trūkumas, kurį pastebėjau, yra nepakankamas sukibimas su žeme, išskleistas kilimėlis labai slysta. Jei jūsų šuniukas gyvena patalpoje, kaip mūsų atveju, kilimėlis puikiai tinka mokytis eiti į lauką. Maloniai nustebino ir didelis sugeriamumas. Rekomenduoju ???? mums gerai veikia ????
1 2 3

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?