Šunų maisto laikymas

Tinkamas maisto tiek sauso, tiek šlapio laikymas sumažina užteršimo, sugadinimo riziką, taip pat mikroorganizmų ar pelėsių vystymąsi. Be to, jis žymiai pagerina ir prailgina maisto šviežumą ir skonį. Mūsų pasiūlyme yra įvairių dydžių ir dizainų maisto talpyklų, taip pat vamzdelių dangteliai, krepšeliai, skirti gydyti, ir šlapio maisto skardinių dangteliai.

 

 

Kaip pasirinkti tinkamą talpyklą šunų maisto laikymui?

Geriausias maisto indas yra tas, kuris atitinka tam tikrus reikalavimus.

Pirmiausia maisto indas turi būti sandarus. Tai padės išvengti bakterijų ir kitų mikrobų patekimo į pašarus ir jų vystymosi. Sandarumas taip pat sumažina kvapų skverbimąsi, pavyzdžiui, iš šaldytuvo, kurio dėka maisto skonis bus kaip iškart atidarius, o specifinis maisto kvapas nepasiskirstys visame kambaryje.

Kita svarbi problema yra konteinerio valymas. Jis turi būti reguliariai plaunamas, todėl gerai, kad tai galima padaryti greitai ir efektyviai. Todėl pašarų talpykla turėtų būti gana paprasta, be nereikalingų įpjovų. Medžiaga, iš kurios ji pagaminta, turi įtakos konteinerio higienai. Plastikinius yra lengviausia valyti ir dezinfekuoti. Kalbant apie medžiagas, atsižvelkite į jų skalbimą ir vėlesnį džiovinimą - tai trunka daug ilgiau nei įprastas skalbimas kriauklėje. Metaliniai pašarų konteineriai turi būti kruopščiai išdžiovinami, kad jie nepradėtų rūdyti, kartu su jais taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, kad jie nesuteiktų pašarui metalo kvapo ir skonio, kurio dauguma šunų nemėgsta ir vengia.

sauso maisto indas turėtų būti pasirinktas atsižvelgiant į paprastai perkamo maisto kiekį. Tara turėtų būti gana pilna, nereikia pirkti didesnio konteinerio, kai ji dažniausiai bus tuščia. Jei turite didelę talpyklą ir nepaprastai mažą maisto produktų pakuotę - sudėkite maistą į originalią pakuotę ir į talpyklą. Gerai, kad sauso maisto indas turi mažą skylę, skirtą pilti. Tai sumažins oro, dulkių ir nešvarumų patekimą į maistą. Tai taip pat padidins visos talpyklos sandarumą.

Kaip laikyti šlapią maistą?

Šlapias maistas turi būti atšaldytas atidarius. Dėl kvapo skverbimosi į šaldytuvą ir jo derinio, geras sprendimas yra tinkamos talpyklos šlapio maisto arba skardinių dangteliai. Be skonio ir aromatinių savybių, kaip ir sauso maisto atveju, jie sumažina mikrobų augimo riziką maiste ir palaiko maisto drėgmę.


Šlapio maisto indai turi būti sandarūs. Svarbus klausimas yra galimybė juos plauti indaplovėje, taip pat užšaldyti - tada dalį maisto iš didelių skardinių galima užšaldyti dar vienam laikotarpiui.

Dėžutės maisto skardinėms yra sensacingas sprendimas žmonėms, kurie kasdien ar net tik retkarčiais maitina šunis šlapiu maistu. Galimi įvairių dydžių dangteliai, juos galima plauti indaplovėje, jie yra plokšti ir puikiai prilimpa prie skardinių kraštų.

Kaip ir dangteliai, vamzdžių dangteliai taip pat gerai veikia. Jie daugiausia skirti pastoms ir kitiems išspaustiems maisto produktams, paprastai papildams ir vaistams. Jie neleidžia maistui išdžiūti. Vamzdelių dangtelių pranašumas yra ir lengvesnis pastos dozavimas bei skyrimas. Korpusai yra pagaminti iš plastiko, kuris gali liestis su maistu. 

Kaip laikyti šunų skanėstus?

Skanėstai gali būti saugomi uždarytose, mažose talpose, kaip antai. konteineriuose maisto išdžiūti. Jie bus užtikrinti oro, šviežumo, Traškumas ir skonio trūkumas. išskyrus sausas gydo galima laikyti originalioje pakuotėje ir ant didesnių dėžių.

Šunų skanėstus galima laikyti uždarytose mažose talpyklose, tokiose kaip sauso maisto talpyklos. Jie užtikrins oro prieigos trūkumą, gaivumą, traškumą ir aromatą. Kitokius, nei sausus, patiekalus galima laikyti originaliose pakuotėse ir sudėti į didesnes dėžutes.

Mokymuose su šunimi geriausias sprendimas yra treniruočių krepšiai. Jie skirti treniruotėms - suteikia lengvą ir greitą prieigą prie patiekalų, jie sklandžiai atsidaro ir yra pagaminti iš lengvai valomų medžiagų. Dažniausiai skanėstams paruošti skirti krepšiai yra medžiaginiai, todėl geriau pasirinkti tinkamą modelį, kurio medžiaga nesusikauptų patiekalų liekanų ir greitai nudžiūtų.


rekomenduojami straipsniai:

Teisingas šunų maisto laikymas