IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Šunų skanėstai

Skanėstai, skoniai, pagardai, užkandžiai ar kramtukai. Kiekvienas keturkojo savininkas juos sutiko ir visi įvardijo skirtingai. Tačiau visi terminai reiškia tą patį dalyką - papildomą maistą, kuris paįvairina šuns kasdienį racioną ir suteikia jam naują skonį, mitybą ir atgaivina. Augintiniai juos myli. Tačiau kaip išsirinkti geriausią ir vertingiausią mūsų augintiniams?

 

Šiuo metu gamintojai siūlo platų įvairių skanėstų šunims pasirinkimą. Galite rinktis tarp formų, skonių, dydžių, konsistencijos, vertybių ir užduočių, kurias skanėstai turi atitikti.

Mes galime išskirti:


Natūralūs šunų skanėstai - yra sveikiausi ir labiausiai rekomenduojami. Juose yra daug maistinių medžiagų, kurios yra geriausiai pasisavina mėsėdžių organizmas. Jie pasižymi gana stipriu aromatu ir skoniu, todėl vargu ar šuo jiems priešinsis.

Ragai - šios dienos tikras hitas tarp šunų mylėtojų. Jie yra 100% natūralūs ir ekologiški. Dygliuoti dantys renkami kasmetiniam elnių išpjaustymui. Šiuose produktuose yra daug mineralų ir maistinių medžiagų. Mažas riebalų ir didelis baltymų kiekis yra tinkamas šunims, linkusiems priaugti svorio. Jie padeda rūpintis dantų higiena, iki minimumo sumažina dantenų akmenų susidarymo riziką. Labai tvirti, keletą savaičių ar net mėnesių, suteikia galimybę įkandinėti, kramtyti, žaisti ir kitaip naudoti jūsų augintiniui. Galimi įvairūs dydžiai, o formos yra unikalios ir nėra dviejų vienodų. Dėl savo kietumo šunų ragus rekomenduojama duoti tik sulaukus 8 mėnesių amžiaus. Taip pat turėtumėte būti atsargūs dėl kai kurių gamintojų sukurtų skylių, skirtų pritvirtinti, nes jos gali užsikabinti ir dėl to sugadinti šuns iltis.

Kramtukai pagaminti iš gyvūnų odos, dažniausiai karvės. Už ragus yra minkštesnė ir gali būti skiriamas jauniems šunims. Galima įsigyti įdomių dizainų ir įvairių formų, tokių kaip kaulai ar batai. Dėl natūralios produkto tekstūros jie suminkštėja veikiant seilėms ir kramtant, juos labai noriai valgo šunys, taip pat masažuoja dantenas. Juos kramto keletą dienų. Jie turi daug baltymų ir paprastai neturi daug riebalų. Rekomenduojami skanėstai Snack'n'roll

Prieskrandis - kramtukai. Kaip užkandis šunims, jis patiekiamas džiovintos formos. Šis konservavimo procesas užtikrina simbiotinių bakterijų išlikimą ir natūralių maistinių savybių išsaugojimą. Didelis B grupės vitaminų kiekis, 70–80% labai gerai įsisavinamų baltymų ir mažas riebalų kiekis daro prieskrandį labai vertingu delikatesu. Be to, jų konsistencija ir struktūra užtikrina dantenų masažą ir žandikaulio raumenų treniruotes, o simbiotinės bakterijos reguliuoja virškinimą.

 

Džiovintos ausys, dažniausiai kiaulienos ar triušio ausys. Didelis gryno gyvulinio baltymo kiekis palaiko raumenų atsinaujinimą ir pagerina bendrą šuns kūno būklę. Šios ausys yra idealus, sveikas šunų kramtymas, gerinantis dantų būklę.

 

Natūralūs ir sveiki šunų delikatesai taip pat yra visi kiti organai ar gyvūnų subproduktai, kurie buvo termiškai apdoroti, dažniausiai džiovinant ar rūkant. Tai gali būti skrandžiai, plaučiai, širdys, stemplės ir varnos pėdos, kiaulienos kojos ir kt. Dauguma jų palaiko burnos higieną ir gerina dantenas, todėl pasižymi dantų savybėmis, o renkantis tinkamus gyvulinius baltymus jie tinka ir alergija sergantiems šunims. Verta įsitikinti, kad tokiuose delikatesuose nėra konservantų ar nereikalingų dažų.

 

Mėsos delikatesai šuniui - juose yra vertingiausių aminorūgščių, kurias lengvai įsisavina šunys. Priklausomai nuo produkto, juose yra daugiau ar mažiau riebalų ir energijos. Jie gali būti įvairių rūšių, nuo sudėtingiausių - elnienos, fazano, iki įprastesnių - vištienos ar jautienos. Šiuo metu yra įvairių formų tokių sveikų ir vertingų produktų, tokių kaip diržai, kubeliai, sraigtai, lazdelės ir kabanos. Mes rekomenduojame prekės ženklą Tiesiog iš gamtos.

 

Specialistų delikatesai - mes kalbame apie delikatesus alergiškiems šunims. Juose parinkti baltymų šaltiniai sumažina alerginių reakcijų riziką tiek ant odos, tiek nuo maisto. Gamintojai taip pat siūlo dantų skanėstų, skirtas šunims, turintiems burnos higienos problemų. Galimos yra:


- užkandžiai su augalų ekstraktais, pavyzdžiui, iš mėtų, siekiant atnaujinti kvėpavimą.
- su specialiais ingredientais, kurie nuzulinti apnašas
- su pritaikytų šunų žandikaulių formai, todėl padėti treniruoja raumenis ir masažuoja dantenas

Parduotuvėse taip pat galite rasti delikatesų, skirtų šunims konkrečiame gyvenimo etape, pvz., Šuniukams (tokie kvapikliai yra minkštesnės konsistencijos ir lengvai kramtomi, tuo pačiu padidėja baltymų ir energijos kiekis), senjorams (dažniausiai minkštų ir mažų gabalėlių pavidalu, bet su sumažintu energijos tiekimu), neaktyviems šunims, sportiniams šunims ir kt.


Kokie yra skanėstų privalumai?

Skanėstai ne tik teikia džiaugsmą naminiams gyvūnėliams, bet ir gali būti naudinga pagalba ir mokymo priemonė.

Jei norite rasti užkandžių, kuriuos pamėgs jūsų šuo, reiškia, kad reikia ieškoti paskatinimo jo globėjui. Tokie skoniai pasitvirtins mokantis visų komandų, paklusnumo vaikščiojant ir bus puiki motyvacija sportuoti. Todėl verta pasirinkti treniruočių užkandžius, kuriuose gausu baltymų ir mikroelementų, kad jie suteiktų papildomos energijos fizinių ir psichinių pastangų metu.

Patiekiant delikatesus kaip atlygį, padrąsinimą ar tiesiog įvairius skanėstus tarp patiekalų, sustiprėja ryšys tarp globėjo ir augintinio. Tai labai svarbu ir leidžia jums sulaužyti ledus pradiniame pažinimo etape.

Tinkamai parinkti natūralūs užkandžiai šunims taip pat rekomenduojami neramiems šunims, kuriems sunku užmigti ar atsipalaiduoti. Ilgos įkandimo ar kramtymo sesijos patenkina šunų instinktus ir sukelia endorfinų išsiskyrimą, kurio dėka jie padės sumažinti įtampą. Sausi, maži skoniai idealiai tinka užpildyti uoslės kilimėlį - linksmybė šuniui valandų valandas.

Visada reikia nepamiršti, kad skiriant šunims natūralius, odontologinius, dresūros, antialerginius užkandžius, svarbu saikingumas. Verta laikytis gamintojų rekomendacijų dėl dienos patiekiamo maisto kiekio. Nesilaikant šio reikalavimo, net ir su pačiais sveikiausiais bei vertingiausiais šunų skoniais, gali kilti didelis svorio augimas ar virškinimo problemos.

 

Su kiekvienu skanėstų tipu rekomenduojama perskaityti sudėtį, kad žinotumėte, kas patiekiama jūsų augintiniui, ir išsirinkite jam tinkamiausią. Svarbu tai, kad šunims negalima duoti žmonių užkandžių ar maisto, visų pirma: avokadų, raudonųjų pipirų, svogūnų, laiškinių česnakų, baklažanų, razinų, svarainių.


1 2 3 4 5 6 7 8
... 10
1 2 3 4 5 6 7 8
... 10