30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

SIMPLY FROM NATURE Sausages with wild boar natūralūs skanėstai su šerniena 300 g

7.50

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Kaina taškais: 158 taškai
Lojalumo taškai: 2 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

14 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Natūralūs skanėstai pagaminti iš šernienos. Pagaminta tik iš natūralių ingredientų pritaikant džiovinimo procesą. Be dirbtinių priedų ar konservantų.

Sudėtis: šernienos mėsa (98%), žirnių ląsteliena 2%.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai 33,8%, neapdoroti aliejai ir riebalai 31,2%, žali pelenai 4,25%, žalia ląsteliena 6%.

Šėrimo rekomendacijos: duoti kaip skanėstus. Neturi viršyti daugiau 10% šuns dienos calorijų kiekio. Užtikrinti, kad visada šalia būtų šviežio vandens.

Parametrai

Augintinio dydis:
Universalus
Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Dog Supplies
Pakuotės svoris (kg):
0.3
Gamintojas:
SIMPLY FROM NATURE

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs

Ingredientai

Baltymai (%):
72
Baltymų rūšis:
Šerniena
Riebalai (%):
29
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą
1 2

*****

Malonus užkandis, gana kietas.

*****

Mėgstamiausias mano augintinio skanėstas, kiekvieną mėnesį turime pasigaminti naujų atsargų :) Jie puikiai tinka šuniui apdovanoti, nes juos galima sutraiškyti be jokių problemų. Tikrai rekomenduoju!

*****

Patenkintas gautomis prekėmis

*****

Šuniui labai patinka visi šios įmonės produktai, gera sudėtis

*****

Delikatesus sudaro tik šernų mėsa (98 %) ir kolagenas (2 %), juose nėra jokių konservantų ar dirbtinių priedų. Dešrelės džiovinamos, todėl tampa gana kietos, tačiau jas galima ilgai laikyti nesibaiminant, kad jos suges ar praras savo skonines savybes.
Bendrai sutarta, kad šernienos dešrelės buvo sensacingos. Mūsų pakuotėje jie puikiai tiko kaip kasdienis užkandis mandagiems šuniukams palepinti kažkuo ypatingu. Kadangi atskiros dešrelės yra gana didelės ir jas sunku padalyti į mažesnius gabalėlius, be to, tai sausas skanėstas, mažai tikėtina, kad tai bus treniruočių užkandis. Kita vertus, jie puikiai tiktų kaip specialus atlygis už ypač sudėtingo pratimo atlikimą arba kaip puikus apdovanojimas treniruotės pabaigoje. Jaunesnioji bandos dalis lengvai valgė dešreles. Mūsų pensininkė Kika turi dantų problemų ir kartais valgydama kietą dešrą susidurdavo su problemomis. Tačiau užteko dešrą padalyti per pusę ir ji galėjo mėgautis gardžiu kąsneliu.
Dešrelės iš šernų mėsos tapo gardžiu užkandžiu, kuris šunims labai patiko. Šis skanėstas puikiai tinka jūsų augintiniui kaip sveikas skanėstas. Mergaitės pašėlo iš džiaugsmo, kai iš spintelės išėmiau stiklainį dešrelių, ir su didžiausiu džiaugsmu suvalgė visą kilpą iš karto.

*****

Nežinau, ar tai buvo kvapas, ar skonis, kuris taip gerai veikė visus tris. Tikriausiai abu. Iš tikrųjų skanėstų sudėtis yra tik džiovinta šernų mėsa, todėl atrodo, kad namuose turiu žvėrienos mėgėjų. Mano šunys kasdien negauna tokios mėsos, todėl galbūt suveikė ir skonio naujumas bei unikalumas.

*****

Delikatesai turi švelnų mėsos kvapą, kuris žmogui tampa daug intensyvesnis juos supjausčius. Dešrelės nesutepa rankų ir nepalieka nemalonaus kvapo. Šunims jie labai patrauklūs, o mūsų atveju jie ne kartą buvo apdovanojimas už puikiai atliktą užduotį (pvz., greitą atsišaukimą).

Šiais ekologiškumo mados laikais plastikinė pakuotė gali būti silpnoji pusė, nebent suvalgę jos turinį rastume kitą panaudojimo būdą. Tuščiuose stiklainiuose laikome kitus skanėstus ar kramtukus (vadinamuosius smirdinčius), nes pakuotė yra sandari ir nepraleidžia kvapų.

Galiu ramia sąžine pasakyti, kad visos trys mergaitės paragavo šernienos dešrelių.

*****

Stambiai supjaustyta mėsa labai vilioja, todėl šuo gali į ją įkąsti. Vienintelis dešrelių apdorojimo būdas - džiovinimas. Taip išsaugomos pirminės atskirų sudedamųjų dalių maistinės savybės ir produkto skonis.
Dėl vieno gyvulinių baltymų šaltinio dešrelės tinka alergiškiems šunims. Be to, juos galima šerti laikantis eliminacinės dietos. Produktas taip pat tinka jautrios virškinimo sistemos šunims, nes jo sudėtyje yra tik natūralių ingredientų, kuriuos šunys puikiai toleruoja.

*****

Šie skanėstai supakuoti į 300 g plastikinį indelį, primenantį tikros dešros ryšulėlį. Kiekviena dešrelė - tai maždaug 3 cm ilgio mini dešrelė iš šerno mėsos, supakuota į kolageno apvalkalą (kurio lengvai atsikratysite - tada bus lengviau padalyti atlygį į mažesnius gabalėlius). Atidarius stiklainį, kvapas būna gana intensyvus, šunų akyse - susijaudinimas, ir prasideda pašėlęs šėlsmas! Jei turite godų šunį (kaip mūsų Ronja), verta dešrą nulupti ir padalyti per pusę. Jetta labai atsargiai ir lėtai kramtė kiekvieną gabalėlį, bet Ronja atsitiktinai nurijo jį visą ir tuoj pat grąžino atgal. Kaip sakoma, "skubėti patartina tik tada, kai gaudote blusas".

*****

"Simply For Nature" dešrelės tikrai vertos jūsų dėmesio. Jei ieškote sveiko ir skanaus užkandžio savo šuniui su intensyviu, bet natūraliu kvapu, manau, kad šis užkandis patiks! Be to, kad tai nėra tipiška mokomoji dešra, kurią reikia padalyti į mažus gabalėlius, kaip specialus atlygis, kartą per tam tikrą laiką, ji veiks sensacingai. Į kiekvieną treniruočių paketėlį įdėdavau po 3-4 dešreles, kad Sita gautų papildomą atlygį, atsveriantį sausą maistą ar kitus sausainius. Tai buvo slaptas ginklas
1 2

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt