30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Šunis atbaidančios priemonės

Šunų repelentai yra labai praktiškos priemonės žmonėms, norintiems laikyti savo šunis nuo tam tikrų vietų. Purškalai ar losjonai gali sumažinti baldų kramtymą, drabužių gadinimą ar ėjimą ten, kur šunys neturėtų. Įvairiose įmonėse yra keletas šunų atgrasymo preparatų. Čia lyderiai bus Francodex, Benek, Over-Zoo, Dr Seidel ir Versele-Laga.

 

Kas tai yra šunį atbaidantys purškalai ir preparatai?

Šunų atgrasymo priemonės yra pagamintos iš natūralių ingredientų, kurie yra visiškai saugūs naminiams gyvūnėliams. Nemalonus šunims kvapas, taip pat skonis, neleidžia šunims artėti prie tam tikros vietos. Jei norite apsaugoti sofas, fotelius, gėles ar kitus svarbius ar vertingus daiktus nuo žalingo jūsų augintinio poveikio ir šlapinimosi, galite apsvarstyti galimybę įsigyti vieną iš siūlomų šunų repelentų produktų. Šuns atgrasymo priemonė dažniausiai remiasi žolelių sudėtimi, kuri yra nemaloni augintiniui. Augalų ekstraktams būdingi stiprūs eteriai, kurie labai intensyviai veikia šunų kvapą ir skonį.

 

Kas yra šunų repelentai?

Dažniausiai galite rasti šunims atbaidančių purškalų. Šią paruošimo formą labai patogu naudoti. Galite lengvai ir greitai nupurkšti gana didelį paviršių, kurį norite apsaugoti nuo šunų poveikio. Pakanka purkšti objektą ir jo artimiausią aplinką repelentu. Maži lašeliai greitai įsigeria ir nepalieka dryžių ar dėmių.

Taip pat galima įsigyti šunų atbaidančių granulių. Jie daugiausia skirti šunims atbaidyti. Nerekomenduojama laikyti namuose ir būkite atsargūs, kad naminiai gyvūnai nevalgytų granulių. Tokios granulės apsaugos gėles, medžius ir lauko daiktus nuo kasimo, žymėjimo ar sunaikinimo, taip pat nuo svetimų šunų.

Šunis atbaidantys skysčiai yra didelėse pakuotėse ir tarnaus ilgai. Skystį galite lengvai išpilti ant paviršiaus, pavyzdžiui, lauko vazonų ar plytelių namuose, arba sudrėkinti audinį ir juo nuvalyti paviršius, nuo kurių norite nuvilioti šunis. Skysčiai turi stiprų kvapą, todėl pakanka nedidelio jų kiekio, kad atbaidytų šunis nuo graužimo ir šlapinimosi.

 

 

Produktus jau vartojusių globėjų nuomonė bus naudinga parenkant tinkamą šunų repelentą. Taip pat verta remtis specifikos reitingais, kad atbaidytų šunis.