30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Šunų antklodės

Šunų antklodės, automobilių kilimėliai, šildymo kilimėliai ar pledai yra ne tik patogus užtiesalas, bet ir padeda išlaikyti švarą bute, kuriame gyvena šuo. Pasiūlyme yra daugybė rūšių, iš kurių kiekvienai situacijai galite pasirinkti produktą, pritaikytą kiekvienam šuniui! Peržiūrėkite platų antklodžių, šuniukų antklodžių, rankšluosčių, kilimėlių, šunų pledų asortimentą ir perskaitykite šunų antklodžių kategorijos aprašymą.

 

 

Kokios šunų antklodės gali būti naudingos jums namuose, automobilyje ar kelionėje?

Šunų antklodės - minkštas, bet plonas šunų antklodes galima pasiimti su savimi bet kokioje situacijoje. Jos neužima daug vietos ir leis jūsų augintiniui ramiai pailsėti. Universalios antklodės turi gražius raštus ir spalvas, jos gali būti lovos užtiesalas, paklotas iškylos ar žaidimo lauke metu. Jos puikiai tinka kaip lovatiesė baldui, ant kurio šuo pasirinko atsigulti. Tai apsaugos apmušalą nuo kailio plaukų.

- Automobilių kilimėliai - apsaugo automobilio apmušalus nuo naminių gyvūnų plaukų ir leidžia greičiau ir patogiau išvalyti interjerą. Kilimėliai yra estetiško dizaino, tinka bet kokiam automobiliui ir netrikdo jo pirminės išvaizdos. Tokius kilimėlius galima lengvai sulankstyti, perkelti ar išvalyti už automobilio ribų. Automobilių kilimėliai taip pat yra šuniui žinoma vieta, todėl kelionės automobiliu yra malonumas. Automobilių kilimėliai yra įvairių dydžių.

Transporterio kilimėliai - plastikiniai arba metaliniai, kieti gabenimo narvai yra saugūs, tačiau šuniui nėra labai patogūs. Galite padaryti jo kelionę malonią išklodami transporterį specialiai jam parinktu kilimėliu. Jis surenka didžiąją dalį kailio plaukų, todėl aplinkui jų nebus. Plauti kilimėlį galite skalbimo mašinoje. Išklotas transporteris šuniui tampa gražia, subtilia ir saugia vieta.

Šunų šildymo kilimėliai - nepakeičiami jauniems ar sergantiems gyvūnams. Jie gerai veikia ir žiemą, tai daugelis šunų juos renkasi kaip guolį. Šildymo kilimėliai yra visiškai saugūs, jie įkaista iki maždaug 40 laipsnių, tokia yra šunų kūno temperatūra. Jie leidžia palaikyti tinkamą kūno temperatūrą, kuri yra būtina sergantiems šunims. Kita vertus, jauniems šunims ar šuniukams, pavyzdžiui, mamos paliktiems ir tiems, kurie buvo rasti be jos, reikia didelės šilumos, kurią suteikė kalytė. Kilimėliai turi neslidų pagrindą, kuris neleidžia jiems slysti.

- Šunų rankšluosčiai - šuns rankšluostį būtina turėti kiekvienam globėjui. Jis gerai veiks kelionių metu ir prie vandens ar pievoje. Būtina šluostyti po maudymosi ir plovimo. Mikropluošto rankšluosčiai gerai sugeria vandenį, todėl pagreitina džiovinimo procesą, be to, greitai išdžiūsta ir yra paruošti kitam naudojimui. Rankšluosčius galima skalbti mašinoje. Galimi kelių dydžių rankšluosčiai, kurių forma pritaikyti šuns siluetui.

- Šunų pledai ir kilimėliai - storos medžiagos, iš kurių gaminami šunų kilimėliai, yra puikus užpildymas guoliams, ​​pvz., pintus ar plastikinius, arba gulėti tiesiai ant žemės, nes gerai izoliuoja.

 

Stori pledai leidžia šuniui ilsėtis juose. Paprastai jie turi vieną vilnos pusę, o kitą - dirbtinio kailio pusę. Atsižvelgdami į savo poreikius, galite apversti pledą ir naudoti kiekvieną dalį. Jie užima mažai vietos ir tilps į bet kurį kampą.

Šunų kilimėliai iš tikrųjų yra plokščias ir lengvas užtiesalas, kurį galima lengvai sulankstyti ir gabenti į norimą vietą. Jie dažnai turi padidėjusias raštus, kurių dėka jie geriau prisitaiko prie šuns gulėjimo ir poilsio padėties. Dygsniuoti arba sandariai apsiūti kilimėliai yra užpildyti vilna, todėl jie tampa šilti ir minkšti. Neslystantys padai apsaugo nuo slydimo. Tai aukščiausios kokybės produktai, sukurti atsižvelgiant į šuns poreikius. Gražūs ir žaismingi modeliai puošia kambarį, taip pat pritraukia dėmesį ir linksmina šunų savininkus, ypač pačius jauniausius.