30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 14 EUR

Visos prekės, parduodamos Fera.lt el. parduotuvėje, yra naujos ir turi gamintojo arba importuotojo garantiją. Garantijos trukmė priklauso nuo prekės tipo bei gamintojo.

Jei pristatytos prekės Jūsų netenkina ar yra netinkamos kokybės Jūs turite teisę kreiptis dėl prekių pakeitimo ar pinigų grąžinimo per 30 dienų nuo prekės gavimo. Prekių keitimo ir grąžinimo tvarka yra apibrėžta Prekių pirkimo – pardavimo elektroninėje parduotuvėje Fera.lt taisyklėse (11 punktas).

Kreipiantis dėl prekių grąžinimo ar pakeitimo Jūs turėsite pateikti laisvos formos prašymą, kuriame būtina nurodyti užsakymo numerį bei grąžintinų prekių sąrašą. Skundus ir prašymus galite pateikti adresu Partizanų g.3-11, Visaginas LT-31104, el. paštu info@fera.lt arba telefono numeriu 8 677 62160.

Prekes grąžinti galima tik adresu: Partizanų g.3-11 Visaginas LT-31104.

Pinigai už netinkamas prekes grąžinami per 14 d.d. nuo skundo nagrinėjimo pabaigos. Kreiptis dėl pinigų grąžinimo ar prekių pakeitimo gali tik Pirkėjas, kuris įsigijo prekes. Pinigai grąžinami tik į Pirkėjo banko sąskaitą.

Grąžinama prekė (kuria nutraukiama sutartis, jei ji nebeveikia) negali turėti kitų vartojimo žymių išskyrus tų, kurios atsiranda naudojant pagal paskirtį. Negalima grąžinti naudotos prekės, kuri veikia. Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas privalo jas atitinkamai supakuoti bei pristatyti jas savo lėšomis. Jei grąžinamos prekės bus grąžintos sugadintos, nepilnos ar turinčios naudojimo, kuris neatitinka įprasto šios prekės naudojimo, žymių, Pardavėjas pasilieka teisę reikalauti iš Pirkėjo kompensacijos remiantis taikytinais teisės aktais.

Facebook