30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Visos prekės parduodamos Fera.lt el. parduotuvėje yra naujos ir turi gamintojo arba importuotojo garantiją. Garantijos trukmė priklauso nuo prekės tipo bei gamintojo.

Vartotojas įsigijęs prekes nuotoliniu būdu, per 14 dienų gali atsisakyti jos, nenurodydamas jokios priežasties ir nepatirdamas išlaidų, išskyrus išlaidas nurodytos įstatyme, pavyzdžiui, tiesioginės grąžinimo išlaidos.

Mūsų parduotuvėje šis laikotarpis buvo pratęstas iki 30 dienu.

Vartotojas dėl netinkamos kokybės prekės turi teisę kreiptis į pardavėją per dvejus metus nuo daikto perdavimo dienos bent prekės aprašyme yra ilgesnis laikas.

Daugiau informacijos dėl peteikymo skundų ir priekių gražinimo galite rasti :

Jei pristatytos prekės  yra netinkamos kokybės Jūs turite teisę kreiptis dėl prekių pakeitimo ar pinigų grąžinimo per dviejus metus nuo prekės gavimo. Prekių keitimo ir grąžinimo tvarka yra apibrėžta Prekių pirkimo – pardavimo elektroninėje parduotuvėje Fera.lt taisyklėse (11 punktas).

Kreipiantis dėl prekių grąžinimo ar pakeitimo Jūs turėsite pateikti laisvos formos prašymą, kuriame būtina nurodyti užsakymo numerį bei grąžintinų prekių sąrašą. Skundus ir prašymus galite pateikti  el. paštu skundai@fera.lt arba telefono numeriu +370 700 449 79 

Netikusios prekės grąžinamos nemokamai. 

Pinigai už netinkamas prekes grąžinami per 14 d.d. nuo skundo nagrinėjimo pabaigos ir nuo pinigų grąžinimo formos pakietimo. Kreiptis dėl pinigų grąžinimo ar prekių pakeitimo gali tik Pirkėjas, kuris įsigijo prekes. Pinigai grąžinami tik į Pirkėjo banko sąskaitą.

Grąžinama prekė (kuria nutraukiama sutartis, jei ji nebeveikia) negali turėti kitų vartojimo žymių išskyrus tų, kurios atsiranda naudojant pagal paskirtį. Negalima grąžinti naudotos prekės, kuri veikia. Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas privalo jas atitinkamai supakuoti bei pristatyti jas savo lėšomis. Jei grąžinamos prekės bus grąžintos sugadintos, nepilnos ar turinčios naudojimo, kuris neatitinka įprasto šios prekės naudojimo, žymių, Pardavėjas pasilieka teisę reikalauti iš Pirkėjo kompensacijos remiantis taikytinais teisės aktais.