NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 24EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Šunų maistas ir skanėstai

Rūpinkitės savo draugu šuniu ir rinkitės iš šimtų šunų maisto. Mūsų pasiūlyme rasite „Royal Adult“ veterinarinį maistą, „Josera“ sausą šuniukams ir suaugusiems šunims maistą, pritaikytą specialiems „Eukanuba“ maisto reikalavimams ir skanius „Pedigree“ paketėlius.

1 2
-92%
Vet Life Dog Hepatic 12 kg
FARMINA Vet Life Dog Hepatic 12 kg
€84.29 (7.02 € / kg)
€999.00
-90%
Vet Life Renal Dog 12 kg
FARMINA Vet Life Renal Dog 12 kg

*****

€99.99 (8.33 € / kg)
€999.00
-90%
Vet Life Dog Joint 12 kg
FARMINA Vet Life Dog Joint 12 kg
€95.54 (7.96 € / kg)
€999.00
1 2