30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Šunų gabenimo narvai ir dėžės

Transporteris yra vienas iš pagrindinių šuns kraitelio elementų. Anksčiau ar vėliau jis pasirodys reikalingas, nesvarbu, ar kelionės metu, ar parodos metu, jis taip pat gali veikti kaip guolis.

 

Kurį šunų transporterį reikėtų rinktis?

Nepaisant transporterio tipo, šuns dydis yra labai svarbus. Juk mes nenorime, kad kelionė jam būtų kančia. Jis turi būti pritaikytas jo matmenims ir svoriui.

Paprastai jie buvo sukurti galvojant apie kates ir mažesnius šunis, nes vokiečių aviganio į trasporterį neįstumsime. Transporto narvai bus daug labiau tinkami aviganiams, bet daugiau apie juos po akimirkos.

Šuo turi turėti pakankamai vietos, mokėti laisvai gulėti ir apsisukti. Nepriimtina priversti savo augintinį būti viduje. Be abejotino komforto, tai sukelia problemų dėl sąnarių, stuburo, apsunkina kvėpavimą, o visų pirma (ypač vairuojant automobilį) tai yra tikrai pavojinga.

 

 

 

Kaip pasirinkti tinkamą dydį?

Turėtumėte išmatuoti savo šunį nuo nosies iki uodegos, taip pat patikrinti letenų matmenis, aukštį ties ketera ir jo svorį. Tada matmenis galima palyginti su parduotuvėje esančiais transporteriais. Svoris yra svarbus, nes mes nenorime, kad vežant gyvūną nulūžtų rankena, atsikabintų dugnas - tai gali sukelti rimtą grėsmę augintinio saugumui.

 

Transporterių tipai

Be tinkamų matmenų ir apkrovos, mes taip pat turime pritaikyti transporterį prie savo šuns temperamento. Gali pasirodyti, kad turėtumėte pasirinkti transporterį su metalinėmis durimis ir sutvirtintomis pusėmis - kad šuo tiesiogine to žodžio prasme neišsiveržtų iš vidaus.

Populiariausi yra plastikiniai transporteriai, kuriuos lengva prižiūrėti, patvarūs ir estetiški. Dažniausiai jie turi automobilio saugos diržų laikiklius, kurių dėka jūsų šuo bus dar saugesnis. Galite pasirinkti priekinį ar viršutinį atidarymo modelį arba tokį, kuris sujungia abu. Tai yra geras pasirinkimas, jei planuojate kelionę automobiliu, traukiniu ar įveikti trumpą atstumą.

Kitas tipas yra medžiaginiai krepšiai, kuriuose audinys ištemptas per rėmą. Jie yra labai patogūs, lengvi augintiniui, taip pat dažnai turi pakinktus, kurių dėka mes galime padėti vežimėlį ant pečių ar ratų, kaip ant lagamino. Jų didelis trūkumas yra sunkumas išlaikyti švarą ir mažas atsparumas aštriems ir patvariems mūsų šuns dantims.

Kalbant apie transportavimo narvus, tai puikus sprendimas didesnių veislių šunims ir žmonėms, turintiems pakankamai didelį bagažo skyrių (pakankamai didelį, kad jame laisvai tilptų, jėga nespausdami bagažinės dangčio). Jie dažniausiai gaminami iš aliuminio, todėl yra gana atsparūs pažeidimams, be to, šuniui suteikiamas neribotas gryno oro ir vaizdo kiekis. Šis sprendimas netinka žmonėms, keliaujantiems, pavyzdžiui, traukiniais, dėl tokio narvo svorio jis būtų labai varginantis.

 

Norint dar labiau padidinti kelionės patogumą, narvo / transporterio/ krepšio dugną galima iškloti minkšta antklode (geriausia, kurią šuo sieja su namais) ir higienos įklotu, kuris gelbsti nuo nemalonių staigmenų.