30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 14 EUR

Lojalumo programa

Apsipirkdami susikurkite savo paskyrą Fera.lt ir rinkitės iš daugiau nei 2 000 produktų geriausiomis kainomis. Prisiregistravę automatiškai būsite prijungti prie Lojalumo programos.

Visų užsakymų vertė Jūsų paskyroje yra sumuojama! Pasiekus tam tikrą ribą Jums bus pritaikyta nuolatinė nuolaida kitiems pirkiniams! Visą informaciją apie Jums priskirtą Lojalumo programos paketą gausite elektroniniu paštu.

Nuo šiol Jūs apsipirkdami Fera.lt galite iš karto sutaupyti net iki 3 %! Nuolaida Jums bus pritaikyta automatiškai Jums prisijungus prie Jūsų paskyros ir susidėjus pageidaujamas prekes į savo krepšelį.

Mūsų paketai

SIDABRINIS PAKETAS
Bendra visų apsipirkimų vertė yra didesnė nei 80 Eur. Jums taikoma pastovi 1 % nuolaida.
AUKSINIS PAKETAS
Bendra visų apsipirkimų vertė yra didesnė nei 150 Eur. Jums taikoma pastovi 2 % nuolaida.
VIP PAKETAS
Bendra visų apsipirkimų vertė yra didesnė nei 300 Eur. Jums taikoma pastovi 3 % nuolaida.

Bendrosios sąlygos

  1. Bendra visų pirkimų, padarytų el. parduotuvėje Fera.lt, vertė Klientui apskaičiuojama automatiškai. Pasiekus reikiamą ribą Klientui yra suteikiamas atitinkamas paketas su priskirta nuolaida. Klientas yra informuojamas elektroniniu paštu, kuris yra susietas su Kliento paskyra el. pardotuvėje Fera.lt.
  2. Apskaičiuojant bendrą visų apsipirkimų vertę yra skaičiuojami tik tie užsakymai, kurie buvo iki galo įvykdyti el. parduotuvėje Fera.lt, t.y. tie užsakymai, kurių būsena yra pažymėta kaip „Užbaigtas".
  3. Bendra visų apsipirkimų vertė yra skaičiuojama pagal bruto sąskaitas-faktūras ir apima produktų kainą bei papildomas išlaidas, pavyzdžiui pristatymo išlaidos.
  4. Bendra visų apsipirkimų vertė apskaičiuojama tik pagal vieno Kliento paskyrą, susietą su vienu elektroninio pašto adresu. Nėra galimybės į bendrą apsipirkimų vertę įtraukti apsipirkimus iš kelių skirtingų paskyrų.
  5. Nuolaidos nėra sumuojamos su nuolaidų kodais ir kitomis vykdomomis akcijomis, nebent Fera.lt numato kitaip.

Dalyvavimo nutraukimas

Fera.lt pasilieka teisę nutraukti Kliento dalyvavimą Lojalumo programoje Klientui pažeidus Lojalumo programos numatytas taisykles.

Baigiamosios nuostatos

Fera.lt pasilieka teisę keisti, papildyti ar kitaip reguliuoti Lojalumo programos taikomų Paketų suteikiamas nuolaidas.