30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Kur mano siunta?

Kiekvienas užsakymas, kuris yra išsiųstas yra suteikiamas siuntos sekimo numerį. Jį suvedę DPD sekimo puslapyje, galėsite matyti, kur tiksliai yra Jūsų siunta.

 

Kada bus pristatyta mano siunta?

Jei pasirinkote kurjerio pristatymą, pristatymo dienos rytą gausite SMS žinutę su 1 val. laiko intervalu, kada planuojamas Jūsų siuntos pristatymas per DPD. Jei Jūsų siuntą pristatome į DPD Pickup paštomatą, gausite SMS žinutę iš karto, kai siunta bus pristatyta į savitarnos terminalą.

 

Kaip pakeisti pristatymo adresą arba datą?

Jei užsakymas dar neišsiųstas, susisiekite su mumis. Jei užsakymas jau išsiųstas vakare prieš pristatymo dieną gausite SMS žinutę iš DPD su siuntos valdymo nuoroda. Galite valdyti savo siuntą ir keisti pristatymo adresą, nukreipti siuntą į paštomatą ar keisti pristatymo dieną.

 

Kas gali pateikti pretenziją ir kur ją registruoti?

Siuntos gavėjas dėl siuntos sugadinimo ar praradimo turi kreiptis į Fera.lt. Pretenziją dėl siuntos sugadinimo ar praradimo pateikia siuntėjas.

 

Kur kreiptis, jei esu nepatenkintas pristatymo kokybe ar kurjerio darbu?

DPD verina bet kokius Jūsų atsiliepimus. Pastabos ir pasiūlymai skatina mus tobulėti. Galite susisiekti su DPD Klientų aptarnavimo skyriumi.

Ką daryti, jei išpakavus pastebėjau, jog pažeistas siuntos turinys?

Gavus siuntą su pažeistu siuntos turiniu, siuntos gavėjas dėl siuntos sugadinimo turi kreiptis į Siuntėją. Pretenziją dėl siuntos sugadinimo ar praradimo pateikia Siuntėjas.

 

Kaip elgtis, jei pastebėjau, kad pakuotės išorinis pakavimas apgadintas?

Jei manote, kad viduje esantys daiktai yra apgadinti, turite teisę atsisakyti siuntos. Jei matote, kad tai išorinis pažeidimas ir daiktai esantys viduje neturėtų būti apgadinti, galite priimti siuntą ir nurodyti kurjeriui užpildyti priėmimo-perdavimo aktą. Tuomet siuntos siuntėjas informuojamas apie galimus siuntoje buvusių daiktų pažeidimus.

 

Kiek laiko siunta saugoma paštomate

Paprastai siuntos saugomos 5 kalendorines dienas, skaičiuojant nuo siuntos pristatymo dienos į paštomatą. Nuo 2022-11-22 iki atskiro pranešimo saugojimo terminas sutrumpintas - siuntos saugomos 3 darbo dienas.