30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

IŠPLĖSTINĖ PAIEŠKA

Kramtukai šunims

Kandžiojimas yra natūralus šuns elgesys, ypač jauname amžiuje. Šis žaislas daro įtaką ir augintinio sveikatai. Jei savininkas nepateikia augintiniui tinkamo žaislo, jis ras daiktą, kurį galėtų sukramtyti, deja, tai dažnai būna baldai ar batai...

Rinkoje galite rinktis iš daugybės šunų kramtukų. Verta rinktis saugius produktus, kuriuose nėra kenksmingų medžiagų. Tai yra paprasti žaislai, kurie mechaniškai pašalina apnašas ir dantų akmenis ir tuo pačiu užima gyvūno laiką, ypač jei nėra jo šeimininkų.

 

 

Šunų kramtukai - privalumai

Šunų savininkai visada turėtų atsižvelgti į savo augintinių sveikatą, įskaitant burnos higieną, nes gyvūnai yra veikiami dantų akmenų kaupimosi uždegimo. Geriausias sprendimas užkirsti kelią šiam procesui yra dantų kramtukai, kurie veikia kaip dantų šepetėlis ir puikiai valo dantis nuo nepageidaujamų nuosėdų, tuo pačiu suteikdami daug malonumo.

Geras kramtukas turėtų būti pagamintas iš saugių ir atsparių pažeidimams medžiagų. Galite gauti gana kietus dantų kramtukus, kurie mechaniškai pašalina apnašas ir nuvalo dantų plokštelę. Šuniui rekomenduojama žaisti iki 60 minučių per dieną - tam idealiai tinka produktai, kurių gyvenimo trukmė yra tiesiog ilgesnė. Prieš perkant, patariama pasikonsultuoti su pardavėju ar kitais šunų savininkais.

 

Šunų kramtukų tipai

Rinkoje yra daugybė įvairių dydžių, spalvų ir kietumo šunų kramtukų. Visada turėtumėte pasirinkti žaislą, kuris atitiks jūsų augintinio poreikius. Mažesni šunys gali nesidomėti dideliais kramtukais, kurių jie tiesiog negalės pasiimti į burną. Jiems skirti maži ir lengvi kramtukai, kuriuos gamintojai dažnai pažymi kaip „mini“ versijas. Mažas šuo sugeba prispausti ant jų žandikaulius, žaisti su jais ar pagauti. Didelių veislių savininkai neturėtų nuspręsti dėl šių produktų serijų. Mažas žaislas gali įstrigti šuns burnoje, o minkšta medžiaga, iš kurios jis pagamintas, gali lengvai perkasti ir nuryti fragmentus. Gyvūnėlių parduotuvėse kiekvienas savininkas ras puikiausią savo augintinio kramtuką. Kilus abejonėms, visada verta kreiptis patarimo.

Svarbu prisiminti, kad kramtukas yra ne tik namų žaislas, bet ir puikiai tinka pasivaikščiojimams. Kai gyvūnas žino, kad tai yra jo žaislas, jis noriai jį pasiims. Tiems augintiniams, kurie nevengia vandens, rinkitės kramtuką iš plūduriuojančių medžiagų. Plaukimas yra puiki gyvūnų gimnastikos forma, be to, augintiniui suteiksite džiaugsmo žaisti kartu su globėju.

 

Kokius kramtukus rinktis šuniukams? Kaip įtikinti savo šunį nauju žaislu?

Kiekvienas naujas jauno šuns šeimininkas patyrė didžiulį jų norą įkąsti, ypač kai auga jų dantys. Dažnai ši „linksmybė“ baigiasi sugadintais kasdieniais daiktais. Dėl šios priežasties verta įpratinti savo šunį, kad jis turi savo žaislus, kurie patenkins šį natūralų poreikį nuo pat pirmųjų mėnesių. kramtukų dėka šuniukas nesunaikins baldų, negraužs batų ir nevogs šeimininko kojinių.

Bet ką daryti, jei jaunas šuo vis tiek pasirenka batus, o ne kramtukus? Esant tokiai situacijai, verta įsigyti žaislą, panašų į batus. Rinkoje yra daugybė tokių produktų. Jei šuniukas įtemptai grįžta į vietą, kur stovi batai, padėkite ten tokį kramtuką ir palaukite, kol šuo juo susidomės.

Medžioklinių šunų savininkai naudoja paukščio ar kito gyvūno kramtymo produktus.

 

Ar galite pasidaryti šuniui kramtukus?

Dirbtinius ir natūralius kramtukus gali pasidaryti patys šunų šeimininkai. Tačiau verta pagalvoti, kad žaislų, pagamintų iš dirbtinių medžiagų, atveju reikėtų rinktis tuos, kurie jokiu būdu nepakenks gyvūnui, ir ne visada savininkai turi tokių žinių. Tas pats pasakytina apie natūralius produktus, pvz., nupirktus mėsinėje - ne visi žinome, ar tam tikras produktas nepakenks gyvūnui ir ar jis gali saugiai valgyti tam tikros rūšies mėsą. Todėl ypač pradedantysis naminių gyvūnėlių savininkas turėtų rinktis jau paruoštus ir patikrintus produktus, kuriuos jis lengvai gali įsigyti gerose naminių gyvūnėlių parduotuvėse.