30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Skanėstai šunims – ar tai svarbu?

Gali būti įvairių formų skanėstai šunims, kartais neįprasti ir traukiantys dėmesį. Ar jie turi kokią nors reikšmę? Ar jie išrasti pagal augintinių ir šeimininkų poreikius?

 

Kokie skanėstai yra šunims?

Šunų skanėstus galima suskirstyti į tuos, kurie turi ypatingą maistinę vertę - funkcinius, sukurtus tenkinant specifinius šunų poreikius, ir tuos, kurie paprastai skirti smaližiams šunims, skanius ir skatinančius juos valgyti.

Skanūs užkandžiai, kurie mažai pridedami prie šuns raciono, neprivalo turėti konkrečios formos. Čia mes išskiriame iškiliausius, tokius kaip gyvūnai, kubeliai, rutuliai, ploni dirželiai ir kt. Dažnai jie taip pat nepritaikyti prie šuns dydžio, visi juos gali valgyti ir tai nesudaro problemų nė vienam iš keturkojų augintinių.

Ših tzu laiko sausainį burnoje. Saldainiai yra kenksmingi šunims ir gali sukelti virškinimo problemų.

Šunų skanėstų formos - ką jos reiškia?

Kita vertus, funkciniai ir aukščiausios kokybės skanėstai dažniausiai derinami taip, kad palengvintų jų vartojimą ir teiktų didžiausią malonumą. Čia išskiriamos dantų, vitaminų, treniruočių ir prailginantys šuniukui gyvenimą skanėstai Tokie produktai turi specifinę formą ir dydį, atsižvelgiant į paskirtą gavėjų grupę - didelius, mažus, vidutinius, vyresnius šunis, jauniklius ir kt. Tokių padalijimų yra daug ir jų nereikia derinti.

Skanėstai dantims paprastai turi intarpus, skerspjūvyje primena žvaigždę. Tai palengvina dantenų masažą ir tarpdančių tarpų susidarymą. Atminkite, kad mėsos gabaliukai taip pat gali būti dantų skanėstas.

 

Vitamininiai delikatesai turi tokias formas, kurias lengva valgyti ir patiekti jūsų šuniui. Tas pats pasakytina apie skanėstus dresiravimui, kurie yra nedideli ir gana apvalūs arba ovalūs, kad šuo galėtų lengvai juos valgyti iškart.

Gydomieji skanėstai yra patys įvairiausi, skirti ilgiau kramtyti ir jais mėgautis. Jie gali būti juostelių, cigarų, lazdelių arba paprastų, didesnių kubelių pavidalo. Jie yra ilgesni nei platesni, kad šuo negalėtų jų valgyti vienu metu ir kad jie tilptų atidarytame žandikaulyje.

 

Lazdelės - šunų skanėstas. Dviejų skonių - žuvies ir vištienos - derinys. Mėsos gabaliukai juostelių pavidalu, idealūs skanėstai išrankiems šunims.Kawałki mięsa w formie paseczków, idealne przysmaki dla wybrednych psów

Aukštos kokybės mėsos skanėstai, aprūpinantys vitaminais ir dideliu kiekiu baltymų, dažniausiai būna storų juostelių ar cigarų pavidalu. Tokią formą jie turi dėl gamybos proceso ir dažnai rodo tikrai gerą produkto sudėtį, kur didelis mėsos kiekis. Mažas grūdų kiekis ir daug mėsos reiškia, kad skanėstai nėra tokie tirštūs kaip tie, kurie papildomi augaliniais produktais ir grūdais. Cigarai yra labai populiari patiekimo forma. Juos gali kramtyti šunys, sukti burnoje. Jie teikia džiaugsmą ir kažkaip yra papildoma atrakcija keturkojams. Tokių užkandžių, kuriuose yra daug mėsos, sudėtis tinka bet kokiam šuniui, mažam ar dideliam, visi gali su jais susitvarkyti. Jei naudojate grūdų dantų skanėstus, būkite atsargūs su vyresniais ir mažais šunimis, nes jie gali nepajėgti jo suvalgyti. Cigarai gali būti duoti šuniukams, skirtingai nuo kitų skanėstų.

Užkandžiai, pagaminti iš storų juostelių ar cigarų formos, nelieka ant dantų, skirtingai nuo kitų formų skanėstų.

Cigarai šunims.  Sveikas skanėstas, turintis daug mėsos. Didelis mėsos kiekis, džiovinti skoniai, idealiai tinka visų veislių šunims.Przysmaki dla psów. Duża zawartość mięsa, suszone smaczki, idealne dla psów wszystkich ras.

Gera idėja yra pasirinkti skanėstus, kurie gali būti šiek tiek universalūs. Tie, kurie bus naudojami kandimui, kramtyti ir padalyti į mažesnius gabalėlius - taip pat kaip atlygis mokantis ir žaidžiant.

Visų rūšių skanėstai buvo sukurti turint omenyje šunis. Vis dėlto būdami šeimininkais galime augintiniams duoti ne tik skanių, bet ir sveikų kąsnelių, kurie patenkins šunų fiziologinius ir skonio poreikius, kartu aprūpindami maistinėmis medžiagomis. Verta sąmoningai pasirinkti maistą savo augintiniui - ateityje jis atsipirks.

 

Mes taip pat rekomenduojame Koks baltymų vaidmuo šunų mityboje?

Karolina Luščik