Comfy žaislas Snacky žemuogė 7,5 X 6,5 cm

Gamintojas: COMFY
33697
7.56
Ankstesnė kaina: 15.00

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 2 taškai

*****

11 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Ilgaamžis, didelio atsparumo tempimui žaislas šunims. Žaislas nenuskęsta, jis plūduriuoja ant vandens. Į žaislą galima įdėti skanėstų. Be to, kramtomoji gira yra mėtų aromato.

Matmenys: 7,5 cm

Parametrai

Augintinio dydis:
Universalus
Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Dog Supplies
Gamintojas:
COMFY
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą
1 2

*****

Pola mėgsta "Comfy strawberry"! Jis patvarus ir ilgai užims jūsų šunį :)

*****

Šuniui tai patinka. Jis užima ją bent valandai, kol ji suvalgo jo turinį :)

*****

Mano šunims patinka iš jo valgyti maistą ir skanėstus. Jis minkštas ir į jį galima įdėti daug skanėstų.

*****

Labai šaunus žaislas - braškių apgaulė :P Jį galima pripildyti skanėstais arba konservuotu maistu ir taip užimti šunį, o dėl įdomios formos jis gali pabėgti įvairiomis kryptimis :P

*****

puiki pramoga, po kurios mažiausiai pusvalandį trunka ramybė ir tyla.

*****

Mūsų labradorei Daisy labai patinka su ja žaisti, ypač kai joje yra skanėstų.

*****

"Comfy Strawberry" - tai braškių formos žaislas, kurį galime pripildyti bet kokiais skanėstais, paštetu, sausu ar drėgnu ėdalu. Kartu jį galima naudoti kaip aportavimo kamuolį arba, šiek tiek patobulinus, kaip vilkimo kamuolį. Jis nenugrimzta vandenyje, todėl jį galima lengvai naudoti žaidžiant ežere. Jame yra dvi skylės, mažesnė ir didesnė, kurių matmenys yra tokie: (ø8 mm, ø17 mm), o sienelės - 0,3 mm storio, pagamintos iš elastingos, minkštos liesti gumos. Dėl netaisyklingos formos braškė žaidimo metu "bėga" įvairiomis nenuspėjamomis kryptimis; deja, ji yra tik vieno dydžio, skirta mažiems ir vidutinio dydžio šunims.

*****

Savo Džeko Raselo terjerui nupirkau braškių. Žaislas yra puikus, labai gražios ryškios spalvos, pagamintas iš lankstaus (bet ne per daug plastiko) ir tikrai daro gerą įspūdį. Kai visi skanėstai iš jo iškrito ir buvo suvalgyti, mano šuo dar pusantros valandos žaidė su braškėmis. Ji pavargusi pasidavė. Žaislas puikiai tinka kramtyti, mėtyti kamuoliuką ir, žinoma, laikinai laikyti skanėstus. Jei ši braškė bus patikusi, būtinai nusipirksiu dar vieną.

*****

"Testai ir apžvalgos
"COMFY" braškių, dantų lazdelių ir kištukų užkandis

2017 m. balandžio 6 d.

Prieš kelias savaites pradėjome bendradarbiauti su "Fera" parduotuve. Gavome siuntinį ir nusprendžiau pirmąjį tekstą skirti mūsų mėgstamiausiems - "Comfy toys".

DSC_8750
DSC_8756
DSC_8799

Braškė ir violetinė lazdelė jau seniai nusipirko mano širdį. Su šiais žaislais susidūriau prieš kelis mėnesius ir kartais norėjau juos įsigyti, tačiau kiekvieną kartą tai buvo atidedama. Dėl to dar labiau džiaugiuosi, kad žaislai pagaliau atsidūrė mūsų rankose. Taip pat gavome "Plug Snack" skanėstų, kurie yra suderinami su visa žaislų serija. Tiesą sakant, net nežinojau, kad jie egzistuoja, o gaila, nes jie pasirodė esantys sensacinga veislė."

*****

"Labai rekomenduojame! Esame absoliutūs jos gerbėjai."
1 2

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt