8In1 skanėstas Dental Delights Bones XS 7 vnt.

Gamintojas: 8IN1
1028
IŠPARDUOTA

Išsiunčiame per 3-5  d.d.

*****

37 Atsiliepimai 5 z 5

*****

97%

****

3%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Kramtomieji kaulai su vištiena papildomai dantų priežiūrai. Unikalus ir patentuotas užkandis rūpinasi dantimis mažina apnašas, neleidžia kauptis dantų akmenims patenkina natūralų šunų kramtymo instinktą ilgai išliekantis kramtymo malonumas nepaliekant negražių likučių Tik 2 % riebalų Be dirbtinių dažiklių ir skonio stipriklių Delights Dental XS - idealiai tinka mažų veislių šunims Rekomenduojama 2-12 kg svorio šunims.
Kokiam augintiniui:
Šunims
Gamintojas:
Tetra, Vokietija
Rūšis:
Pašaro papildas

Parametrai

Augintinio dydis:
Mažos veislės
Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Dog Supplies
Pakuotės svoris (kg):
0.085
Gamintojas:
8IN1

Paskirtis

Gyvenimo etapas:
Suaugęs
Specialieji reikalavimai:
Burnos ertmės higiena

Ingredientai

Riebalai (%):
2
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą
1 2 3 4

****

Labai šaunus kubas, su kuriuo gali žaisti jūsų šuniukas.

*****

Šis skanėstas yra puikus žaislas ir skanėstas mažiems šunims.

*****

Figos išprotėjo ????Kiek tik išėmiau iš pakuotės, iškrito kaulas ????

*****

DŽOKAS IŠ KARTO SUSIDOMĖJO KAULU. JAM PRIREIKĖ ŠIEK TIEK LAIKO, KOL JĄ SUVALGĖ :-) JO DRAUGAI SONIA IR MAJLO TAIP PAT SUSIDOMĖJO. SONIA IŠ KARTO SUVALGĖ KAULĄ, O MAJLO JĮ VALGĖ, KOL GALĖJO. ŠUNIMS TAIP PATIKO KAULAI, KAD JIE NĖ AKIMIRKAI JŲ NEPALIKO ????

*****

Hugo bėga, skrenda, šokinėja, klausia:
"kada pamatysiu kaulą",

Gavęs jį - jis apsidžiaugė, visą dieną yra užsiėmęs, valo ir blizgina dantis, matosi, kad kaulas jam skanus.

Šeimininkai džiaugiasi, kad šuns pasaulis netrukus pasikeis, švarūs dantys, blizgantys ir sveiki, paruošti vakarienei.

Visais sąžinės sumetimais rekomenduojame šiuos kaulus, tikriausiai ne mes vieni jais džiaugiamės :)

*****

Laimikis yra tikras laimingas berniukas - galimybė išbandyti kubelius jį tikrai pradžiugino. Man dar nespėjus susivokti, jis jau nešė kauliuką dantyse ir pasislėpęs kampe mėgavosi naujuoju skanėstu. Atrodė, tarsi mano šuo būtų kažkur dingęs ir ten praleidęs gerą pusvalandį, kol iš kaulo neliko nė trupinėlio. Šis kubelis ne tik atrodo kaip aukščiausios klasės skanėstas mūsų augintiniams, bet ir yra vienas iš nedaugelio, kuris neskleidžia nemalonaus kvapo. Iš šuns veido išraiškos supratau, kad jam tikrai patiko. Žvelgiant į kubo sudėtį, man tikrai patinka mineralų kiekis. Man svarbi mano šuns sveikata, todėl žinau, kad duodama jam "Delights Pro Dental" juo tinkamai rūpinuosi. Žinau, kad jis ilgai džiaugsis savo gražiais baltais "kandžiais", o kai žais su manimi, nejausiu jokio nemalonaus kvapo iš jo burnos. Luckiegio ir mano nuomone, kramtomieji kauliukai ne tik naudingi jūsų augintinio sveikatai, bet ir puikus būdas parodyti jam šiek tiek meilės ????

*****

(Pirmadienį atkeliavo 7 gabalėliai pakuotėje, skirtoje mano Mikui, ir aš iš karto daviau jam vieną į burną paragauti. Jis pagriebė jį ir iškart nubėgo į savo lovą. Kai priėjau prie jo su fotoaparatu, jis nubėgo į kambarį. Dėl to aš persekiojau jį po visus namus, kad nufotografuočiau bent vieną jo nuotrauką su kubu. Jie išėjo neryškūs, nes jis taip virpėjo :) Gerą akimirką jis žaidė su juo, mėtė, gaudė ir šliūkštelėjo man, kad numesčiau jam :) Kai tik jis tai suprato, nubėgo į savo lovą ir paslėpė jį po antklode. Maniau, kad jis jos nemėgsta ir nekramto, bet po kurio laiko jis ją suvalgė :) Vėliau jis gavo dar vieną kubelį, kurį vėl paslėpė po antklode :D Apibendrinant, smagu, kad yra toks produktas, kuris ne tik skanus šunims, bet ir padeda prižiūrėti dantis, o kartu yra ir gražus žaislas :)

*****

????Sveiki, aš esu kalytė, mano vardas Neska, man patinka bėgioti, šokinėti ir kramtyti kulkšnis.... ???? Neseniai įsigijau 7 vnt. 8in1 Delights Dental kubelių, kad galėčiau pasirūpinti savo dantimis ir dantenomis...???? Žinoma, pati jų visų iš karto nesuvalgiau ....???? Pasidalinau su savo draugu Truffle, kuris, kaip ir aš, yra mišrūnas, ir jam taip pat labai patiko.???? Rekomenduoju kiekvienam šuneliui, šie skanėstai yra skanūs, sveiki ir rūpinasi mūsų dantukais ????

*****

Sveiki. Mano vardas - Lukis. Kelias dienas iš savo ponios girdėjau, kad man bus duotas kramtomasis kubelis išbandyti. Šiandien šeimininkė atnešė voką, kuriame buvo 7 kubeliai. Yupiiiiii????
Mano nuomonė: kubas yra tinkamo dydžio, nei per didelis, nei per mažas. Jis gražiai atrodo ir kramtomas neskleidžia blogo kvapo, kaip kiti man žinomi kubeliai. Jis nesutepa antklodės ar kėdės, ant kurių jį išbandžiau. Jis tarnauja ilgai. Kramčiau ją valandą ir vis dar turėjau gabalėlį. Man labiausiai patinka vištiena, nes mėgstu vištienos skonį.

*****

Šiandien Milka gavo kramtuką 8in1.Vos tik parodžiau, ką gavo, ji pradėjo reikalauti skanėsto :). Ji iš karto nunešė kubą į savo lovą ir vieną ir du kartus su juo padirbėjo. Suvalgiusi vieną, ji priėjo prie manęs ir paprašė kito, tačiau šio skanėsto jai teks šiek tiek palaukti. Yum. 8in1 kubelis yra puikus skanėstas ir labai gražiai valo dantis, o šuniukas neketina jo niekam atiduoti????????????
1 2 3 4

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt