NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 24EUR

FARMINA

FARMINA logo

"Farmina" yra itališkas šunų ir kačių ėdalo prekės ženklas, gyvuojantis nuo 1965 m. Aukštos kokybės produktai skirti visų veislių ir amžiaus augintiniams, o ilgametės tradicijos leido puikiai pritaikyti maistą šunų ir kačių pomėgiams. Šiuo metu "Farmina" siūlo 10 šunų ir kačių ėdalo linijų, įskaitant labiausiai vertinamą ėdalą be grūdų "Farmina N&D".

Farmina

.
.

"Farmina" maistas šunims ir katėms

.

"Farmina" ėdalai tiek šunims, tiek katėms siūlomi sauso ir šlapio ėdalo variantai. Didžiausią dalį sudaro visaverčiai ėdalai, kuriuose yra visų būtinų maistinių medžiagų ir kurie gali sudaryti jūsų augintinio mitybos pagrindą.

Kiekvienas šeimininkas gali rasti geriausią "Farmina" ėdalą sau ir savo augintiniui svetainėje Fera.co.uk. Farmina siūlo maistą suaugusiems šunims, šuniukams, vyresniems šunims, kačiukams, suaugusioms katėms, kačių senjorams.

"Farmina" šunų ėdalą taip pat galite rinktis pagal augintinio dydį:

.

Maksimali versija - didelių veislių šunų maistas

Vidutinė - vidutinių veislių šunų maistas

Mini - mažų veislių šunų maistas

"Farmina" ėdalas - kokią liniją rinktis

.

"Farmina" maisto asortimentas lengvai aprašomas ant pakuotės.

Farmina Grain Free

.

Tai "Farmina" sauso maisto be grūdų linija. Pagrindinė sudedamoji dalis gali būti žuvis, vištiena arba ėriena, o priedai visada yra rinktiniai vaisiai arba daržovės. Taip pat galite rinktis drėgnus (konservuotus) šių ėdalų variantus.

Farmina N&D Ancestral Grain

.

Tai sausas arba drėgnas maistas, pagamintas iš ne mažiau kaip 60 proc. gyvulinės kilmės sudedamųjų dalių ir riboto kiekio sorų grūdų, t. y. avižų arba speltos.

Farmina N&D Ancestral Grain

"Farmina" moliūgai

.

Maistas, kuriame grūdai arba bulvės buvo pakeisti moliūgais. Ši daržovė turi daug maistinių medžiagų ir yra maistinių skaidulų šaltinis, tačiau neapkrauna gyvulio virškinimo sistemos.

Farmina VET Life

.

Tai natūralus maistas, pagamintas iš aukštos kokybės ingredientų, su gydomaisiais priedais. Bendrovė "Farmina" yra parengusi receptūras, tinkančias daugeliui šunų ir kačių ligų, pavyzdžiui, virškinamojo trakto (virškinimo sistemos sutrikimams), inkstų (inkstų sutrikimams), kepenų (kepenų sutrikimams), širdies (širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimams) ir daugeliui kitų. Galima rinktis sausą ir drėgną maistą.

Farmina Cibau

.

tai visavertis maistas, kuriame taip pat nėra glitimo. Čia kokybė atitinka piniginei palankią kainą.

Farmina Ecopet Natural

.

tai visaverčio maisto produktų linija, kurią galima įsigyti kelių skonių.


Internetinėje parduotuvėje "Fera.pl" galima įsigyti visų šių "Farmina" produktų linijų.

Rodymas Kategorijos

Rodyti filtrus

Gyvenimo etapas
Pakuotės svoris (kg)
  • 0
  • 30
Min Max –
Veislė
Augintinio dydis
Specialieji reikalavimai
Kokiam augintiniui
Kaina
Rūšis
1 2 3 4 5
-91%
Vet Life Ultrahypo Dog 12 kg
FARMINA Vet Life Ultrahypo Dog 12 kg

*****

€93.29 (7.77 € / kg)
€999.00
-95%
N&D Cat chicken & pomegranate neutered 5 kg
N&D Cat chicken & pomegranate neutered 5 kg

*****

€48.58 (9.72 € / kg)
€999.00
-95%
N&D GF Pumpkin Lamb & Blueberry Puppy Mini 7 kg
N&D GF Pumpkin Lamb & Blueberry Puppy Mini 7 kg

**** *

€54.92 (7.85 € / kg)
€999.00
-92%
Vet Life Dog Hepatic 12 kg
FARMINA Vet Life Dog Hepatic 12 kg
€84.29 (7.02 € / kg)
€999.00
-92%
Vet life gastro-intestinal dog 12 kg
FARMINA Vet life gastro-intestinal dog 12 kg

*****

€84.54 (7.05 € / kg)
€999.00
-95%
N&D GF Pumpkin Boar & Apple Adult Mini 7 kg
N&D GF Pumpkin Boar & Apple Adult Mini 7 kg

*****

€49.89 (7.13 € / kg)
€999.00
-97%
FARMINA Vet life gastro-intestinal dog 2 kg
FARMINA Vet life gastro-intestinal dog 2 kg
€27.17 (13.59 € / kg)
€999.00
-97%
Vet life gastro-intestinal cat 2 kg
FARMINA Vet life gastro-intestinal cat 2 kg
€29.09 (14.55 € / kg)
€999.00
-94%
N&D Lamb & Blueberry Adult Mini 7 kg
N&D Lamb & Blueberry Adult Mini 7 kg
€58.46 (8.35 € / kg)
€999.00
-94%
Vet Life Cat Ultrahypo 5 kg
FARMINA Vet Life Cat Ultrahypo 5 kg
€59.69 (11.94 € / kg)
€999.00
-90%
Vet Life Renal Dog 12 kg
FARMINA Vet Life Renal Dog 12 kg

*****

€99.99 (8.33 € / kg)
€999.00
-97%
Vet Life Dog Hepatic 2 kg
FARMINA Vet Life Dog Hepatic 2 kg
€27.17 (13.59 € / kg)
€999.00
-95%
N&D Pumpkin chicken&pomegranate adult mini 7 kg
N&D Pumpkin Chicken&Pomegranate Adult Mini 7 kg
€49.89 (7.13 € / kg)
€999.00
-90%
Vet Life Struvite Dog 12 kg
FARMINA Vet Life Struvite Dog 12 kg
€95.54 (7.96 € / kg)
€999.00
-95%
Vet Life Cat Gastro Intestinal 5 kg
FARMINA Vet Life Cat Gastro Intestinal 5 kg

*****

€53.93 (10.79 € / kg)
€999.00
-97%
Vet Life Cat Hepatic 2 kg
FARMINA Vet Life Cat Hepatic 2 kg

*****

€29.09 (72.73 € / kg)
€999.00
-90%
Vet Life Dog Diabetic 12 kg
FARMINA Vet Life Dog Diabetic 12 kg

*** *

€95.42 (7.95 € / kg)
€999.00
-95%
N&D Quinoa Cat skin&coat quail 5 KG
FARMINA N&D Quinoa Cat skin&coat quail 5 KG
€53.02 (10.60 € / kg)
€999.00
-99%
Vet life gastro-intestinal cat 400g
FARMINA Vet life gastro-intestinal cat 400g
€7.04 (70.40 € / kg)
€999.00
-92%
Vet Life Struvite Management 12 kg
FARMINA Vet Life Struvite Management 12 kg
€83.95 (7.00 € / kg)
€999.00
-90%
Vet Life Dog Joint 12 kg
FARMINA Vet Life Dog Joint 12 kg
€95.54 (7.96 € / kg)
€999.00
-94%
N&D Quinoa Cat skin&coat herring 5 KG
FARMINA N&D Quinoa Cat skin&coat herring 5 KG
€61.88 (12.38 € / kg)
€999.00
1 2 3 4 5