NATURAL-VIT

NATURAL-VIT logo

CERTECH pradėjo gaminti ir platinti graužikams ir triušiams skirtus gaminius su savo prekės ženklu "Natural-Vit". 2018 m. jie išleido produktų asortimentą, pavadintą KORONA NATURY, kuriame buvo tik natūralūs ir maistingi gaminiai graužikams ir triušiams. Šiuos gaminius, kuriuose nėra GMO, konservantų ir dažiklių, palankiai priėmė smulkiųjų gyvūnų savininkai, todėl dabar prekės ženklas plečia liniją, įtraukdamas į ją kolbas.

Natural-Vit gaminiai triušiams ir graužikams

.

Tiek stambiems graužikams, tiek kiškiažvyniams, kad jie optimaliai funkcionuotų, reikia tinkamų maistinių medžiagų, kurios gali turėti įtakos jų sveikatai ir kailiui. Šie drovūs, bet smalsūs gyvūnai tikriausiai su malonumu vartos "Natural-Vit" kolbas graužikams ir šieną. Graužikams, ypač šinšiloms, reikia daug judėti, todėl tinkamas maistas yra būtinas, kad jie turėtų energijos žaisti.

"Natural-Vit" graužikų kolbos yra skanus užkandis. Mūsų svetainėje rasite įvairių skirtingų kolbų, skirtų ir triušiams, ir šinšiloms. Į jų pagrindinį racioną įmaišę skirtingų skonių, galite greitai išsiaiškinti, kurie jūsų augintiniui patinka labiausiai. Šios kolbos gali būti riešutų, daržovių, obuolių ir net su jonažolėmis.

Kiek tai susiję su mityba, šienas yra esminis visų kiškiažvėrių ir graužikų maisto produktas. Triušiams ir ypač mažesniems graužikams kasdien reikia dviejų saujų šio mitybos komponento, kad maistas būtų tinkamai virškinamas. Taip pat galite rasti šieno mišinių, specialiai praturtintų kalio turinčiais ingredientais, pavyzdžiui, obuoliais ir burokėliais, kurie palaiko kepenų sveikatą ir kraujotaką. Jei pageidaujate, galite nusipirkti pagrindinį šieno mišinį ir sumaišyti jį su tokiais elementais kaip serbentų šakelės, saulėje džiovinti pomidorai ar aviečių vaisiai, kad suteiktumėte jam papildomo skonio ir kartu aprūpintumėte savo augintinį svarbiausiais vitaminais ir mineralais. Šie maisto deriniai padės jūsų kailiniam draugui ilgai išlikti sveikam ir aktyviam.

Rodymas Kategorijos

Rodyti filtrus

Pakuotės svoris (kg)
  • 0
  • 2
Min Max
Papildoma nauda sveikatai
Kaina
Rūšis