30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

BENEK Natural-Vit Coolbaton griaužikams su morkomis

Gamintojas: NATURAL-VIT
18551
0.82

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Sveikas, natūralus ir skanus skanėstas su morkomis graužikams ir triušiams. Natūrali kolba, kurią sudaro grūdai, vaisiai, daržovės ir aukščiausios kokybės žolelės, kurios gamtoje yra šių gyvūnų mitybos pagrindas. Dėl ažūrinės pakabuko struktūros net 95% kolbos tūrio sudaro maistas. O naujoviškų technologijų naudojimas leido panaikinti tradicinį kepimo procesą. Be to, visi Coolbaton ingredientai buvo sujungti su 100% natūraliomis medžiagomis.

Kolbose nėra dažiklių ar konservantų, o juos valgyti gyvūnams – didžiulis malonumas ir smagumas. Be morkų skonio, burbuolių serijoje yra ir kitų skonių: obuolių, riešutų, žolelių, daržovių, pastarnokų, jonažolių ir petražolių.

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
0.1
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
NATURAL-VIT
Rūšis:
Burbuolė
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt