HAPPY DOG

HAPPY DOG logo

Vokietijos šunų maistas, gaminamas mažame Wehringen miestelyje Bavarijoje. Įmonės šaknys siekia 1765 m., o viskas prasidėjo XVIII a. nuo grūdų malūno prie Singoldo upės. 1950 m. įdiegta novatoriška naujovė: naudojant naujausias technologijas ir tinkamą techniką buvo gaminami grūdai, kurie kartu su mėsa tapo pirmuoju visaverčiu šunų ėdalu. Šiandien "Happy Dog" galima įsigyti ne tik Vokietijoje, bet ir visoje Europoje, kai kuriose Azijos šalyse ir Pietų Amerikoje. Produktai eksportuojami į 66 šalis ir yra 3 žemynuose.

.

"Happy Dog" asortimentas

.

"Happy Dog" asortimentą sudaro produktai, pritaikyti šunų būklei ir amžiui. Happy Dog sukūrė dviejų etapų šėrimo sistemą, kuri palaiko sveiką jaunų ir vyresnių šunų vystymąsi. Asortimentą sudaro:
- "Supreme Line" - išskirtinis
- "Supreme Sensible" - alergiškiems šunims
- "NaturCroq Line" - išskirtinės kainos

.
.
.

Koks yra "Happy Dog" maistas šunims?"

.

Visuose šio prekės ženklo produktuose baltymai yra gyvūninės kilmės. Nėra jokių augalinės kilmės baltymų pakaitalų, dažiklių, konservantų, kvapiųjų medžiagų ar sojos.

Prekių ženkle įdiegta "LifePlus Concept" koncepcija siekiama imituoti ir modeliuoti laukinių vilkų mitybą. Maisto sudedamosios dalys stebimos, o receptūros kuriamos konsultuojantis su geriausiais specialistais ir veterinarijos gydytojais. Gamintojas žaliavas gauna iš vietinių ūkininkų ir garantuoja 90 proc. pašaro virškinamumą.

Išskirtinė maisto sudėtis ir gamybos būdas užtikrina jūsų augintinio sveikatą ir gyvybingumą.

Prekės ženklas nepritaria nehumaniškiems bandymams su gyvūnais
.
.

Rodymas Kategorijos

Rodyti filtrus

Gyvenimo etapas
Pakuotės svoris (kg)
  • 0
  • 30
Min Max
Augintinio dydis
Specialieji reikalavimai
Kokiam augintiniui
Kaina
Rūšis