30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Pincetai

Pincetai turėtų būti kiekvienuose namuose, kur yra augintiniai. Pincetai puikiai tinka prižiūrėti šunis, kates ir net roplius. Pincetu iš šuns ar katės galime ištraukti erkes, praskleisti plaukus, pašalinti rakštis, augalus ir vadinamuosius smaigalius. Kita vertus, terariumuose jie bus nepakeičiami judanant gyvūnus ir maitinant juos gyvu maistu.

Pincetas erkėms pašalinti

Pincetams, skirtiems pašalinti parazitus, rekomenduojama pasirinkti specialius pincetus. Tokie įtaisai turės tinkamą antgalį, kuris leis saugiai ir švelniai laikyti parazitą, pvz., erkę. Pašalindami erkes, jūs neturėtumėte jų per stipriai spausti, nes tai gali juos sutraiškyti ir taip užkrėsti įkasto gyvūno kraują.

Pincetai turėtų būti kiekvienuose namuose, ypač ten, kur gyvena šunys ir katės. Jei pastebėjote erkę ant savo augintinio odos, ją kuo greičiau pašalinkite - naudokitės pincetu ar specialiais kabliukais. Erkės perduoda daugybę ligų, pavojingų gyvūno sveikatai ir kartais gyvybei. Būtina apsaugoti savo kaltinimus nuo šių pavojingų išorinių parazitų. Apsaugoti nuo erkių galite dėl apykaklių, preparatų nuo erkių, t.y. lašų, tablečių ar purškalų. Tačiau kiekvienas šuns, katės ar net triušio savininkas turėtų turėti kabliuką ar pincetą erkėms pašalinti namuose. Pašalinę erkę, stebėkite injekcijos vietą ir pastebėjus dirginimą, paraudimą kreipkitės į veterinarą. Šuns ar katės susilpnėjimas, elgesio pasikeitimas, apetito stoka reikalauja nedelsiant apsilankyti pas veterinarą.

Šiuo metu yra modelių, kurie žymiai palengvina erkių pašaliniąm. Gamintojai sukūrė pincetus, kuriuos lengva naudoti - tereikia paimti parazitą ir ištraukti.

Standartinį pincetą erkėms pašalinti sudaro rankena ir du dantys. Dantukai turi būti dedami tarp odos ir erkės, kiek įmanoma arčiau odos. Operacija turėtų būti pakankamai švelni, kad neužspaustų parazito. Rekomenduojama susukti, o ne staiga nutraukti. Po pašalinimo įsisiurbibo vieta turi būti dezinfekuota.

Galite pasirinkti iš plastikinių pincetų, metalinių pincetų, specialių erkių pašalinimo įrankių ar plastikinių kortelių, turinčių vietą, kurioje įstatyti erkę ir ją pašalinti.

Terariumo pincetai

Pincetai, kurie bus naudojami terariumuose, pvz., gyvūnams judinti ar jiems šerti, turėtų būti glotnūs. Terariumo pincetai turėtų būti su ilgomis rankomis, leidžiančiomis laisvai pasiekti ir manevruoti terariume. Roplių maitinimo pincetai taip pat užtikrina higienišką šėrimą ir greitą bei lengvą terariumo valymą nuo liekanų. Terariumo pincetai gali būti metaliniai, plastikiniai arba natūralūs. Gerai, kad roplių pincetai yra nerūdijantys, dirbant terariume yra didelė drėgmė, o pincetai dažnai liečiasi su vandeniu.

Šunų pincetai turėtų būti patvarios ir patogios. Tai, ar lengva naudoti pincetą, gali pakenkti tinkamam jo naudojimui. Praktinis pinceto elementas yra sulankstytos pusės arba guma ant jų, o tai padidina stabilumą ir gerą padėtį rankoje.

Šiame skyriuje nėra prekių