30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Antiparazitinės priemonės šunims

Preparatai nuo blusų ir erkių apsaugos jūsų katę ar šunį nuo šių parazitų, taip pat atbaidys uodus ir muses. Iš kelių rūšių preparatų išsirinkite geriausią produktą savo augintiniui - lašus, tabletes ar antkaklį. Šių preparatų naudojimas leis jūsų augintiniui visapusiškai mėgautis veikla miškuose ar pievose, nebijant su erkėmis susijusių pavojų.

Kokį produktą turėtume pasirinkti, kad būtų užtikrinta kuo geresnė apsauga?

Rinkoje yra didelis pasirinkimas, tačiau galime išskirti 4 tipus:

  1. Purškikliai - puikus būdas apsisaugoti nuo kenkėjų, nors verta atkreipti dėmesį į mūsų taikomą dozę, nes dažnai atsitinka, kad jos tikrai per mažai. Paprastai tariant, purkštuvą turėtumėte purkšti maždaug keturis kartus už kiekvieną kūno svorio kilogramą, taigi, tai yra daug protingesnis metodas mažesnėms veislėms, nes su didesnėmis veislėmis mums gali pritrūkti jėgų. (35 kg šuniui reikės apie 350 purškimų!)
  2. Tabletės - priešingai nei atrodo, jos veikia ilgą laiką, nuo vieno iki trijų mėnesių! Kaip įmanoma, kad jos veikia taip ilgai, jei augintinis jas praryja? Kadangi vaisto sudėtyje esanti medžiaga absorbuojama ir lieka kepenyse, inkstuose ir riebaliniame audinyje, iš kur ji išsiskiria aukščiau minėtą laiką.
  3. Lašai ant odos - tai gana gerai žinomas būdas, su kuriuo dauguma iš mūsų jau turėjo kontaktų. Preparatas įlašinamas tarp menčių, atsargiai praskleidus plaukus. Neigiama tai, kad trumpas veikimo laikas, veikia tik iki mėnesio. Privalumas yra tas, kad lašai tinkami net šuniukams, tik sulaukus 10 savaičių amžiaus.
  4. Galiausiai, apykaklė - tai ilgiausiai trunkanti apsauga nuo erkių ir kitų parazitų, jos veiksmingumas iki 8 mėnesių! Ji veiks praktiškai visiems šunims, nors gali turėti blogesnį poveikį pūkuotiems augintiniams, ypač sunkesniems. Tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, jei namuose turime vaikų - teoriškai šis produktas neturėtų jiems kenkti, tačiau kadangi mes žinome vaikus ir jų talentą atrasti pasaulį - geriau nerizikuoti, kad apykaklėje esanti medžiaga pateks į mažo namų ūkio nario burną.

Be aukščiau paminėtų, nėra jokių kitų būdų, kaip apsaugoti mūsų augintinius, o tinkamai panaudotų aukščiau paminėtų būdų efektyvumas yra maždaug 95%. Atminkite, kad jei paaiškėja, kad nepaisant aukščiau nurodytų produktų naudojimo, mūsų mažasis draugas pagauna erkes, tai nebūtinai reiškia, kad priemonė neveikia. Priklausomai nuo rūšies, erkė gali net įsitvirtinti odoje, tačiau, kol užkrės liga, ji greičiau mirs nuo toksiškų medžiagų, esančių kraujyje. Turėtume susirūpinti, jei keletą kartų matome erkę prisisiurbusią kraujyjo- tai gali būti ženklas, kad turime apsvarstyti apsaugos rūšies pakeitimą.

Apsauginių priemonių nesuderiname, ypač nepasitarę su veterinaru. Tai nebus veiksminga ir gali turėti rimtų pasekmių.

Verta pasirūpinti tinkama mūsų gyvūnų apsauga, nes pasekmės sveikatai gali būti išties nemalonios - kačiukas gali susirgti tokiomis ligomis kaip:

-babeziozė

-Laimo liga

-erlichiozė

-anaplazmozė