30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

ARISTOCAT Bentonite Plus natūralus bentonito kraikas 5 l + FERA skardinės dangtelis NEMOKAMAI

Gamintojas: ARISTOCAT
20003427
3.99
Ankstesnė kaina: 11.99

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 1 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Mineralinis kraikas visų veislių katėms. Pagaminta iš bentonito, natūralios gamtoje randamos medžiagos. Kraiko formulė užtikrina puikų efektyvumą ir drėgmės sugėrimą. Sušokantis, formuoja vientisus gumulėlius, lengva pašalinti. Bentonito kraikas nedulka, o granulių dydis sumažina kraiko paskydimą už kraiko dėžutės. Jis turi natūralų žemės kvapą, todėl puikiai tinka visoms katėms.
Sudėtis: Bentonitas, natrio karbonatas. Naudojimas: Pripildykite kraiko dėžę kraiko sluoksniu iki maždaug 5 cm aukščio, priklausomai nuo katės dydžio ir jos poreikių. Sušokusias kraiko dalis reikia pašalinti, o tarpus užpildyti nauju kraiku. Kartą per mėnesį rekomenduojama pakeisti visą kraiką ir išplauti kraiko dėžutę. Dėmesio! Bentonito žvyro sanitariniu būdu šalinti negalima, nes jis gali užkimšti nuotekų sistemą. Pakuotę laikykite tamsioje ir sausoje vietoje. Prekės galiojimo laikas nesibaigia. Pakuotės talpa 5L / neto svoris: 4 kg

Parametrai

Galimybė nuleisti tualete:
Ne
Pakuotės svoris (kg):
4
Prekių linija:
ARISTOCAT Bentonite Plus natūralus bentonito kraikas
Tūris (ml):
5000
Gamintojas:
ARISTOCAT
Rūšis:
Bentonitinis
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?