VITAPOL Visavertis lesalas kanarėlėms 500 g

Gamintojas: VITAPOL
7677
2.40

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 1 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Pagrindinis mišinys, skirtas kasdieniam šėrimui, kuriame yra atrinktų aukščiausios kokybės sėklų, atrinktų taip, kad atitiktų kanarėlių mitybos reikalavimus. Bazinį mišinį sudaro kanarėlių sėklos, papildytos ropėmis ir soromis. Linų sėklose gausu vitaminų A, A2, B6, B12, E, fermentų, magnio, geležies, cinko, vario, kobalto, fosforo ir mineralinių druskų, augalinių gleivių, kurios teigiamai veikia virškinimo sistemą. Kanapės skatina patinus giedoti ir veistis. smulkinti austrių kiautai yra vertingas natūralaus kalcio šaltinis, o morkų kruopos - beta karotino. Į pašarą pridėta ekstruduotų gerai virškinamų ingredientų, tarp kurių yra liucernos miltai ir papajos.

Visavertis pašarų mišinys.

Sudėtis: Sudėtis: kanarėlių sėklos (42 %), geltonosios soros (10 %), raudonosios soros (10 %), rapsų sėklos (10 %), rapsų sėklos, baltosios soros, lukštentos avižos, linų sėmenys (2 %), kanapių sėklos, džiovintos morkos (1 %), kalkinės austrių kriauklės (1 %), sojų miltai, kukurūzų miltai, kvietiniai miltai, liucerna, papajos milteliai, sėmenų aliejus, kalcio karbonatas, dikalcio fosfatas.


Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (Kjeldalio metodas) min. 12,5 %, neapdoroti riebalai min. 10,6 %, žalios ląstelienos maks. 11,31 %, ne daugiau kaip 11,31 % žalios ląstelienos, ne daugiau kaip 11,31 % žalių pelenų. 5,59 %, drėgmė maks. 12%.

Šerti 2-3 arbatiniais šaukšteliais
per dieną, priklausomai nuo paukščio apetito. Užtikrinkite nuolatinę prieigą prie švaraus ir šviežio geriamojo vandens.
Rūšis:
Kanarėlėms

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Bird Supplies
Pakuotės svoris (kg):
0.5
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt