Vitapol Smakers zebrinėms amadinoms su kiaušiniu

Gamintojas: VITAPOL
7770
1.70

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas
Smakers® kaip skanėstas ir maistingas priedas prie kasdienio zebrinių pečialindų ir mažų egzotinių paukščių raciono. Kiaušinių baltymai suteikia visų būtinų aminorūgščių tinkamam funkcionavimui. Tai būtinas priedas lesinant paukščius prieš veisimąsi, veisimosi ir perėjimo laikotarpiu. Sudėtyje esančios sėklų gleivės neutralizuoja kiaušinių sulaikymo reiškinį. Tai taip pat idealus paukščių mitybos papildas poilsio laikotarpiu.

Papildomas lesalas.


Sudėtis: kviečių grūdų miltai, geltonosios soros (25 %), raudonosios soros, kanarėlių sėklos, juodgrūdžių sėklos (1,5 %), kiaušinių milteliai (1,5 %), mielės. Priedai: jusliniai priedai: dažikliai.

Analitinės sudedamosios dalys: žali baltymai (nustatyti Kjeldalio metodu) min. 9,7 %, neapdoroti riebalai min. 2,9 %, žalios ląstelienos maks. 6,9 %, žali pelenai maks. 4,8 %, drėgmė maks. 12%.

Skirtas šerti kaip papildas ir paįvairinti kasdienį racioną.
Rūšis:
Mažiems paukščiams

Parametrai

Google product category (US):
Animals & Pet Supplies > Pet Supplies > Bird Supplies
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Gamintojas:
VITAPOL
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt