Versele-Laga Crispy Pellets Rabbit 25 kg maistas nykštukiniams triušiams

Gamintojas: VERSELE-LAGA
39748
53.70

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 13 taškas
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Profesionalus maistas granulių pavidalu miniatiūriniams triušiams be grūdų. Tinkama granulės struktūra ir kietumas užtikrina sveikus ir stiprius dantis, o riebalai papildo kūno imunitetą. Maiste esantis „Florastymul“ kompleksas gerina virškinimą ir rūpinasi sveika žarnyno flora, o „Jukki“ ekstraktas padeda sumažinti nemalonų išmatų kvapą.

 

Maistas, patiekiamas granulių pavidalu, yra ekonomiškesnis ir užtikrina visų reikalingų ingredientų vartojimą, neišsirinkus ir nepasirinkus maisto.

 

Sudėtis:

Augaliniai produktai, Augaliniai baltymų ekstraktai, Žolelės, Sėklos, Mineralai, Frukto-oligosacharidai, Yucca ekstraktas.

 

 

Analitinės sudėdamos dalys: 

15% baltymų, riebalų 2,5%, pluošto 20,5%, mineralų 7,5%, kalcio 1%, fosforo 0,5%, vitamino A 10000 TV / kg, vitamino D3 2 000 TV / kg, vitamino E 35 mg / kg, vario - vario (II) sulfatas 8 mg / kg

Rūšis:
Kombinuotasis pašaras

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
25
Gamintojas:
VERSELE-LAGA
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt