30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 14 EUR
Žemiausios Kainos Garantija

Versele Laga Complete Cavia jūrų kiaulyčių pašaras 500 g

Gamintojas: VERSELE-LAGA
7295
5.67
pakuotės dydis Pristatymas Kaina
0.5 kg 1.20 5.67
8 kg nemokamas pristatymas 37.77

Išsiunčiame per 1-3 dienas

Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

*****

5 Atsiliepimai 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

Versele Laga Complete Cavia – tai visavertis puikaus skonio jūrų kiaulyčių pašaras, pagamintas iš lengvai virškinamų suspaustų granulių. Kad gyvūnas augtų sveikas ir linksmas, jam nuolat būtina galąsti ir trinti dantis. Tai jis puikiai galės padaryti kramsnodamas kietus, traškius pašaro gabaliukus. Jūrų kiaulytės iš prigimties yra žolėdžiai gyvūnai, todėl joms reikalingas skaidulingas, bet ne krakmolingas maistas. Pašare gausu svarbių vitaminų, būtinų gerai gyvūno savijautai palaikyti.

  • Net 20 proc. šio pašaro sudaro žalia ląsteliena. Naujas ir unikalus gamybos procesas užtikrina, kad pašare gausu ilgų, nemaltų pluoštų, kurių randama natūraliame maiste. Šie ilgi pluoštai palaiko ir gerina augintinio žarnyno ir kramtymo funkcijas daug geriau nei susmulkintas tradicinis skaidulinis graužikų pašaras.
  • Sudėtyje esantys natūralūs augalų pigmentai – liuteinas ir betakarotinas – teigiamai veikia organizmo atsparumą ligoms, gerina savijautą. Iš vienos pusės, šie karotenoidai veikia kaip stiprūs biologiniai antioksidantai, iš kitos – jie didina natūralų organizmo atsparumą ligoms taip skatindami antikūnų atsiradimą.
  • Su vitaminu A, kuris yra būtinas odos ląstelėms susidaryti ir atsinaujinti, yra svarbus regėjimui, taip pat reikalingas reprodukcijai ir metabolizmui.
  • Su vitaminu D3, kuris stimuliuoja tinkamą kalcio-fosforo įsisavinimą ir stiprina kaulus.
  • E ir C vitaminai yra svarbūs antioksidantai, kurie saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų ir stiprina jo atsparumą ligoms. Visi „Complete" pašarai yra papildyti stabilizuotu vitaminu C. Priešingai nei kristalinės formos, stabilizuotas vitaminas C yra mažiau linkęs oksiduotis ir biologiškai skaidytis, todėl išlieka ilgesnį laiką aktyvus.
  • Viskas vienoje granulėje. Visi svarbūs ingredientai sumalami ir sujungiami į mažas granules naudojant ekstruzijos procecą. Be to, kiekvienos granulės forma, dydis ir tekstūra specialiai pritaikyta atskiroms gyvūnų rūšims. Kiekvienoje granulėje gausu visų reikalingų maisto medžiagų, vitaminų, aminorūgščių, mineralų ir skaidulų.
  • Sandari pakuotė išsaugo pašaro šviežumą.SUDĖTIS :

Daržovių perdirbimo produktai, daržovės (10 % morkų), daržovių baltymų ekstraktai, sėklos (1,5 % sėmenų, mineralai, FOS), jukos ekstraktas, medetkų ekstraktas.

PRIEDAI (kilograme maisto):

Maistiniai priedai: vitaminas A – 10000 TV, vitaminas D3 – 1500 TV, vitaminas E – 30 mg, vitaminas C – 750 mg, vitaminas geležis (E1) – 30 mg, jodas (E2) – 2 mg, varis (E4) – 10 mg, manganas (E5) – 75 mg, cinkas (E6) – 70 mg, selenas (E8) – 0,2 mg.

ANALITINĖS SUDEDAMOSIOS DALYS:

Žali baltymai – 15,5 %, neapdoroti aliejai ir riebalai – 3,5 %, žali pelenai – 8 %, žalia ląsteliena – 20 %, kalcis – 1 %, fosforas – 0,8 %.

Šėrimo rekomendacijos:

Priklausomai nuo graužiko dydžio ir amžiaus rekomenduojama dienos norma yra 35–50 g. Duokite gyvūnui šviežio pašaro ir vandens kasdien.

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
0.5
Papildoma nauda sveikatai:
Aprūpinimas vitaminais
Prekių linija:
VERSELE-LAGA Cavia Complete
Rūšis:
Granulės
Gamintojas:
VERSELE-LAGA

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

*****

Viskas puiku.Ačiū

*****

Labai mėgsta šitą maistelį kiauliukai.

*****

Jūrų kiaulytės labai mėgstamas pašaras. Ilgam užtenka. Aromatingas. Visavertis

*****

Puikus maistelis kiauliukams

*****

Labai geras maistas jūrų kiaulytėms

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Versele LagaCompleteCaviajūrųkiaulyčiųpašaras500g Versele Laga Complete Cavia jūrų kiaulyčių pašaras 500 g Versele LagaComplete Caviajūrųkiaulyčiųpašaras500g Versele LagaComplete Caviajūrųkiaulyčiųpašaras500g Versele LagaCompleteCavia jūrųkiaulyčiųpašaras500g Versele LagaCompleteCaviajūrųkiaulyčių pašaras500g Versele LagaCompleteCaviajūrųkiaulyčių pašaras500g Versele LagaCompleteCaviajūrųkiaulyčiųpašaras 500g Versele LagaComplete Cavia jūrųkiaulyčiųpašaras500g Versele Laga CompleteCavia jūrų kiaulyčiųpašaras500 g Versele LagaCompleteCavia jūrų kiaulyčiųpašaras 500g Versele LagaCompleteCaviajūrų kiaulyčių pašaras500 g Versele LagaCompleteCaviajūrųkiaulyčių pašaras 500 g Versele Laga CompleteCavia jūrų kiaulyčių pašaras500g Versele Laga CompleteCavia jūrųkiaulyčių pašaras500 g Versele Laga Complete Cavia jūrų kiaulyčiųpašaras 500g Versele Laga CompleteCavia jūrųkiaulyčiųpašaras 500g Versele Laga CompleteCavia jūrųkiaulyčių pašaras500g Versele Laga CompleteCaviajūrų kiaulyčiųpašaras 500g Versele Laga Complete Cavia jūrųkiaulyčių pašaras 500g Versele Laga CompleteCavia jūrų kiaulyčių pašaras500 g Versele Laga CompleteCavia jūrųkiaulyčių pašaras500 g Versele Laga CompleteCavia jūrų kiaulyčiųpašaras 500g Versele LagaComplete Caviajūrų kiaulyčių pašaras500g
Facebook