30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Versele-Laga Cavia Complete 1.75 kg

Gamintojas: VERSELE-LAGA
38214
14.11

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 4 taškai

*****

13 Atsiliepimas 5 z 5

*****

100%

****

0%

***

0%

**

0%

*

0%

100%

Recommend

100% klientai rekomenduoja šį produktą

Parašyti atsiliepimą

„Cavia Complete“ - jūrų kiaulytės yra naudingas ir skanus jūrų kiaulių maistas, sudarytas iš 100% lengvai virškinamų, ekstruzinių granulių. Jūrų kiaulytėms būdingos dantų problemos. Paprastai tai yra tiesioginė netinkamo šėrimo pasekmė, trukdanti šiems gyvūnams dantims nusitrinti. Pridedant specialių nemaltų, ilgų pluoštų su dideliu silikato kiekiu į „Cavia Complete“ granules, maistui reikia didesnio kramtymo aktyvumo, būtino norint nuvalyti dantis ir išlaikyti jų sveikatą.

Šviežios daržovės
Ekstruzijos procesas leidžia į granulę įpilti šviežių daržovių. Maiste yra ne mažiau kaip 10% šviežių daržovių, todėl jis skanus. Be to, „Cavia Complete“ pluoštai ir tekstūra daro jį lengvai virškinamą jūrų kiaulytėms.

Ilgi pluoštai
Jūrų kiaulytės yra žolėdės, todėl joms reikia tinkamos skaidulų, mažai krakmolo turinčios dietos. „Cavia Complete“ sudėtyje yra 20% žalio pluošto. Naujas ir unikalus gamybos procesas užtikrina, kad visaverčiuose pašaruose yra nemaltų, ilgų pluoštų, kuriuose gausu silikatų, kaip ir natūraliuose pašaruose. Ilgos skaidulos žymiai geriau palaiko ir pagerina žarnyno bei dantų veiklą nei tradicinio graužikų maisto maltos skaidulos.

Mažas kalorijų kiekis
Ekstruduotose granulėse yra mažai kalorijų, mažai krakmolo ir daug ilgų skaidulų, o tai užtikrina gerą virškinamumą ir subalansuotą mitybą. Tai leidžia jūrų kiaulytei išlaikyti idealų svorį.

Florastimul (mikrofloros stimuliacija)
Unikalus prebiotikų, frukto-oligosacharidų (FOS) ir mannan-oligosacharidų (MOS) priedas daro sveiką poveikį žarnyno mikroflorai. Dėl to išlaikoma tinkama pusiausvyra virškinimo sistemoje ir tinkamai funkcionuojama.

Vitamin Plus (daugiau vitaminų)
Visaverčio pašaro papildymas būtinais vitaminais palaiko bendrą sveikatą. Vitaminas A yra svarbus odos ląstelių atsinaujinimui, regėjimui, dauginimuisi ir medžiagų apykaitai. Vitaminas D3 stimuliuoja kalcio / fosforo pasisavinimą ir taip palaiko kaulus. Vitaminai E ir C yra svarbūs antioksidantai, apsaugantys organizmą nuo laisvųjų radikalų. Abu vitaminai taip pat palaiko natūralų kūno imunitetą. Jūrų kiaulytės pačios negali gaminti vitamino C. Todėl joms svarbu įtraukti šį vitaminą į savo pašarus. Visi kiti visaverčiai pašarai taip pat praturtinti stabilizuotu vitaminu C. Priešingai nei kristalinėje formoje, stabilizuotas vitaminas C yra daug mažiau jautrus oksidacijai ir biologiniam skaidymui, todėl ilgiau išlieka aktyvus.

Pro imunitetas (imuninė pagalba)
Natūralių augalų pigmentų, liuteino ir B-karotino pridėjimas teigiamai veikia bendrą imunitetą ir sveikatą. Viena vertus, yra žinoma, kad šie karotenoidai yra galingi biologiniai antioksidantai. Kita vertus, jie stiprina natūralų organizmo imunitetą, skatina antikūnų prieš ligas vystymąsi.

Optimalus paltas (sveikas paltas)
Pridedant omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių, sveika oda ir blizgus kailis. Omega 6 riebalų rūgščių yra tam tikruose augaliniuose aliejuose. Papildomai sukomplektuotus produktus su žuvimi, gaunamos būtinos riebalų rūgštys omega 3. Dėl to gaunamas optimalus omega 3 ir omega 6 riebalų rūgščių santykis.

Kovos su plaukų kamuoliu prevencija
Specialūs natūralūs pluoštai sumažina plaukų kamuoliukų susidarymo riziką skrandyje ir žarnyne.

Kvapo kontrolė (kvapo neutralizavimas)
Visuose visaverčiuose pašaruose yra jukos ekstrakto. Jis suriša amoniaką ir kitus komponentus, atsakingus už išmatų kvapus. Tokiu būdu nemalonūs kvapai labai sumažėja.

Analitiniai komponentai
Baltymai 15,5% Riebalai 3,5% Pluoštas 20% Mineralai 8% Kalcis 1,0% Fosforas 0,8% Vitaminas A 10 000 TV / kg Vitaminas D3 1500 TV / kg Vitaminas E 30 mg / kg Vitaminas C 750 mg / kg Varis - vario (II) sulfatas 10 mg / kg

Parametrai

Pakuotės svoris (kg):
1.75
Prekių linija:
VERSELE-LAGA Cavia Complete
Gamintojas:
VERSELE-LAGA
Rūšis:
Granulės

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą
1 2

*****

Visada suėda iki paskutinio trupinio.

*****

10/10

*****

Pats pačiausias maistas mūsų Gilutės :)

*****

Pirmą kartą pabandėm, valgo šitą daug geriau,nei prieš tai pirktą maistą.

*****

Visavertis produktas, kurį mūsų kiaulytė labai mėgsta. Didelė pakuotė padeda taupyti laiko ir pinigų.

*****

Sita visada ėda

*****

Mano kiauliukams nuo pirmo grūdelio labai patiko šis maistas. Nebeišsirankioja skaniausių ir nebepalieka dalies maisto, kaip būdavo su kitais maistukais. Dabar dubenėliai po maitinimo lieka tušti :)

*****

Pats geriausias maistas

*****

Puikiai

*****

Gera kaina ir geras produktas
1 2

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?