30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 14 EUR

Trixie didelės nagų karpymo žirklės

Gamintojas: TRIXIE
Prieinamumas:

Išsiunčiame per 1-3 dienas

31743
5.53
Išsiųsime 25.02.2020, pristatysime 28.02.2020

Norint tinkamai prižiūrėti naminį gyvūną, jam reikia retkarčiais patrumpinti nagučius. Tai naudinga ne tik gyvūnui, bet ir Jums, nes Jūsų augintinis mažiau draskysis.

  • Šios žirklutės yra žnyplių formos, specialiai pritaikytos lenktam gyvūno nagui, todėl jomis nukirpti bus labai lengva ir paprasta.
  • Svarbu žinoti, jog nukirpti galima tik suragėjusią nago dalį, tačiau jokiu būdu nelieskite tamsios nago dalies, kuri yra jautri.
  • Šios žirklės-žnyplės turi ribotuvą, neleidžiantį nukirpti per daug nago. Tai padės nukirpti tik suragėjusį nago galiuką ir nesužeisti gyvuonies.
  • Ilgis –16 cm.

Parametrai

Gamintojas:
TRIXIE

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Trixiedidelėsnagųkarpymožirklės Trixie didelės nagų karpymo žirklės Trixie didelėsnagųkarpymožirklės Trixiedidelės nagųkarpymožirklės Trixiedidelėsnagų karpymožirklės Trixiedidelėsnagųkarpymo žirklės Trixie didelės nagųkarpymožirklės Trixiedidelės nagų karpymožirklės Trixiedidelėsnagų karpymo žirklės Trixie didelės nagų karpymožirklės Trixiedidelės nagų karpymo žirklės Trixiedidelės nagųkarpymo žirklės Trixie didelėsnagų karpymožirklės
_free_delivery
facebook
facebook cd