30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 14 EUR

Trixie mažos nagų kirpimo žirklės

Gamintojas: TRIXIE
pridėti pirmąją nuotrauką
Prieinamumas:

Išsiunčiame per 3-5 dienas

31745
6.18
Išsiųsime 25.02.2020, pristatysime 28.02.2020

Trixie žirklutės nagams karpyti, žnyplių formos, su ribotuvu. Mažų ir didelių veislių šunims, katėms, paukščiams bei kitiems smulkiems naminiams gyvūnams. Norint tinkamai prižiūrėti naminį gyvūną, retkarčiais jam reikia patrumpinti nagučius. Tai naudinga ne tik gyvūnui, bet ir Jums, nes Jūsų augintinis mažiau draskysis.

  • Šios žirklutės yra žnyplių formos, specialiai pritaikytos lenktam gyvūno nagui, todėl jomis nukirpti nagą bus labai lengva ir paprasta.
  • Svarbu žinoti, jog nukirpti galima tik suragėjusią nago dalį, tačiau jokiu būdu nelieskite tamsios nago dalies, kuri yra jautri.
  • Šios žirklės-žnyplės turi ribotuvą, neleidžiantį nukirpti per daug nago. Tai padės nukirpti tik suragėjusį nago galiuką ir nesužeisti gyvuonies.
  • Su patogiomis guminėmis rankenomis.
  • Ilgis – 13 cm.

Parametrai

Gamintojas:
TRIXIE

Įrašų nėra

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Trixiemažosnagųkirpimožirklės Trixie mažos nagų kirpimo žirklės Trixie mažosnagųkirpimožirklės Trixiemažos nagųkirpimožirklės Trixiemažosnagų kirpimožirklės Trixiemažosnagųkirpimo žirklės Trixie mažos nagųkirpimožirklės Trixiemažos nagų kirpimožirklės Trixiemažosnagų kirpimo žirklės Trixie mažos nagų kirpimožirklės Trixiemažos nagų kirpimo žirklės Trixiemažos nagųkirpimo žirklės Trixie mažosnagų kirpimožirklės
_free_delivery
facebook
facebook cd