30 DIENŲ PINIGŲ
GRĄŽINIMO GARANTIJA!
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
UŽSAKYMAMS NUO 18 EUR

Norime informuoti, kad šiuo metu užsakymo išsiuntimo laikas, gali būti prailgintas 2-3 d.d. Atsiprašome už nesklandumus. 

 

Tetra Pond Flakes 10 L

Gamintojas: TETRA
30336
28.60

Išsiunčiame per 1-3 d.d.

Lojalumo taškai: 7 taškai
Mūsų klientų nuotraukos Žiūrėti papildomas nuotraukas

Visavertis dribsnių maistas, specialiai sukurtas jaunoms ir mažoms tvenkinių žuvims. Palengvina virškinimą, nes žuvys greitai įsisavina maistingąsias medžiagas. "Tetra Pond Flakes" yra 4 rūšių kruopščiai atrinktų dribsnių mišinys, suteikiantis žuvims įvairią, subalansuotą ir sveiką mitybą bei palankiai veikiantis jų spalvą. Raudonieji dribsniai, kuriuose yra daug baltymų, skatina žuvų augimą ir didina jų gyvybingumą, geltonuosiuose dribsniuose yra daug vitaminų ir mineralinių medžiagų, todėl jie apsaugo nuo maistinių medžiagų trūkumo dėl netinkamos mitybos, rudieji dribsniai aprūpina žuvis sveikomis augalinėmis maistinėmis medžiagomis, o balti dribsniai su skaidulomis palengvina virškinimą.

10 litrų pakuotė.

Parametrai

Gamintojas:
TETRA
Kokios yra prekių vertinimo taisyklės?

Produktą gali vertinti tik registruoti FERA.LT klientai, kurie jį įsigijo. Žvaigždučių įvertinimas yra visų įvertinimų vidurkis.  Patikrinę atsiliepimus, paskelbsime ir teigiamus, ir neigiamus atsiliepimus.

Atsiliepimai

Nerasta atsiliepimų

Parašyti atsiliepimą

Neseniai įsigijote šią prekę? Padėkite tinkamai pasirinkti ir kitiems pirkėjams ir pridėkite nuotrauką (-as)?

Norite gauti papildomos informacijos apie šią prekę, susisiekite telefono numeriu +370 700 44 979 arba el. pašto adresu info@fera.lt